Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč
-24%
Doprava zdarma
Akce

Shimano Akce - Rybářský naviják Big Baitrunner LC 14000 XTB + vlasec ATF Carp line 600m clear ZDARMA

Výrobce:  Shimano
Dostupnost: 
Skladem
Doprava zdarma
Běžná cena:
5 509 Kč
Cena s DPH:
4 185 Kč
Ušetříte:
24%  (1 324 Kč)
Cena po registraci:
4 185 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Akce - Rybářský naviják Shimano Big Baitrunner LC 14000 XTB + vlasec ATF Carp line 600m clear ZDARMA

Úspěšné navijáky Big Baitrunner a Medium Baitrunner jsou zpět! A jsou vybaveny těmi nejlepšími technologiemi Shimano. Navijákům dominuje velká AR-C cívka s pomalou oscilací v kombinaci se systémem pokládky vlasce Aero Wrap II. Tato kombinace dovoluje dosáhnout maximálních vzdáleností při odhazování. Na obou typech navijáků je použit systém uložení převodovky X-Ship, který zajišťuje hladký přenos výkonu a stabilitu dvoubodového uložení pastorku v kuličkových ložiscích. Všechna čtyři mimořádně odolná zapouzdřená kuličková ložiska S A-RB a nová převodovka HAGANE minimalizují tření a zvyšují účinnost přenosu výkonu z dlouhé hliníkové kličky až na rotor. Oproti předchozím modelům nový mechanismus dokonale přenáší vyšší krouticí moment a sílu při navíjení, což usnadňuje zdolávání úlovku a dává lépe pocítit chování ryby i prutu. Oba typy navijáků jsou vždy k dispozici ve dvou velikostních modelech. Big Baitrunner se svými obdivuhodnými odhazovacími parametry a výkonem je perfektní pro rozlehlé vodní plochy, zatímco menší Medium Baitrunner je ideální volbou pro středně velká loviště, kde extrémní odhazovací vzdálenosti nejsou tím nejdůležitějším požadavkem. Oby typy navijáků, Big Baitrunner i Medium Baitrunner, jsou dodávány s redukcemi kapacity cívky. Svým vzhledem v černém matném provedení povrchu tyto nové navijáky navazují na úspěch a ohlas žádaného navijáku Ultegra XTD.

Převodovka HAGANE / Uložení převodovky X-Ship / Pokládka vlasce Aero Wrap II / Cívka AR-C z hliníku, kovaného zastudena / Zapouzdřená nerezová ložiska S A-RB 

Srovnání s předchozími modely:

+ uložení převodovky X-Ship

+ redukce kapacity cívky (BIG = 1x 10000 / 1x 6000, MEDIUM = 1x 4000 / 1x 3500)

+ matově černý povrch 

Doporučená sestava:

Navijáky Big Baitrunner a Medium Baitrunner XT-B LC doporučujeme v sestavě s pruty Tribal TX-5, jejichž blank z kompozitu HPC200 s příměsí Biofibre jsou vybaveny sedlem navijáku Fuji DPS, nerezovými očky Shimano Hardlite a úchopy EVA a Winn.

vlasec ATF Carp line 600m clear ZDARMA

Specialní kopolymery a materiály jádra vlasce udávají fantastickou pevnost v uzlu. Vlasce se speciální povrchovou úpravou pro odolnost proti oděru. Minimální abrorce vody. Nízká paměť a vysoká odolnost proti UV záření, teplu a extrémnímu chladu.

Průměr (mm) Nostnost kg
0,22 5,91
0,25 7,25
0,28 8,61
0,30 9,82
Parametry
kuličková ložiska - typS A-RB
kuličková ložiska (ks)4
jednocestné ložisko (ks)1
převodový poměr4,6 : 1
návin na 1 otočení kličky (cm)110
typ kličkyjednoduchá
materiál cívkyhliník
kapacita cívky (mm/m)0,35/550
náhradní cívkane
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka