CenaZnačkaŠtítekVelikost (Počet osob)

Bivaky

Bivaky a Brolly
Několikadenní pobyty u vody se pro mnoho rybářů stávají nedílnou součástí lovu. Rybář, který u vody tráví značnou část svého času a podniká několikadenní výpravy, rozhodně ocení přístřešek, který ho v létě ochrání před sluncem, letní přeháňkou či na podzim před větrem a deštěm. Vybírat můžete z přístřešků z kvalitních materiálů v podobě bivaku či brolly.  

 

Rybářské Bivaky

Bivak musí mít kvalitní konstrukci, a velmi dobrý plášt, který je základem pro každý bivak. Jako materiál pláště se používá nylonová tkanina se silikonovou úpravou, která odolá vodě. Tkanina také často mívá úpravu ripstop, která snižuje riziko protržení. Rybářské bivaky mívají také větrací otvory a okna s moskytiérou.

 

Důležitým faktorem při výběru Rybářského bivaku nebo brolly je vodní sloupec

Výška vodního sloupce určuje, jak velký tlak vody materiál vydrží. Bývá v rozmezí 2 000–20 000 mm. Čím vyšší je vodní sloupec, tím lepší má bivak nepromokavost, a tím spíš zůstanete při rybolovu v suchu. Při častém používání se tato hodnota postupem času snižuje.

Bivaky na ryby s podlážkou

Ve většině případů jsou již bivaky na ryby vybaveny i odnímatelnou podlážkou, která zvyšuje komfort vnitřního prostoru. Podlážky se vyrábí nejčastěji z PVC s vysokou odolností proti vodě.

Přehoz na bivak

Přehoz na bivak tvoří druhý plášť přístřešku. Zvyšuje odolnost proti chladu, vodě a větru. Bivak s přehozem je stabilnější, na vnitřní vrstvě se nesráží vlhkost a omezuje opotřebení základního pláště na minimum.

Rybářské bivaky kvalitních materiálů doporučujeme od značek: Fox, Nash, Prologic, Mivardi...

Nejprodávanější
Upřesnit parametry
Seřadit:
Počet: