Prodejna Hradec Králové

 

 

Adresa prodejny:

           Rybářské potřeby Rybina             

    Mrštíkova 1122/40    
Hradec Králové 500 09

Zavolejte nám na tel.: 774 739 292

 

U prodejny je možnost bezplatného parkování! 

Najdete nás v Malšovicích v areálu u pošty, poblíž obchodního domu Futurum :

 

 V naší prodejně najdete široký výběr rybářských potřeb pro všechny druhy rybaření jako je kaprařinaplavanáfeederpřívlač, muškařina, sumcařina a také mořský rybolov. Nabízíme široký výběr známých rybářských značek  Fox, Korda, Mivardi, Shimano, Daiwa, Cormoran, Shakespeare, Matrix, Giant Fishing, Rapala, Gunki, Fox rage, Storm, Savage Gear, JAF, Snowbee, Hanák, BFC, Hardy, značky pro kapraře Carp Linq, Awa-Shima, Carp'R'Us, Carp System, Gardner, Owner, oblečení značky Diem, Ice Fish, Shimano, JRC, dále vedeme nafukovací čluny Gladiator, Intex, Kolibri, zavážecí lodičky Sportcarp, motory Minn Kota a echoloty Humminbird.

     V prodejně na Vás čeká spousta slevových akcí , věrnostní kartičky pro stálé zákazníky, drobné dárky a pozornost pro každého zákazníka a také soutěže o hodnotné ceny. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme příjemný nákup.

 Prodejna Rybina byla založena v roce 2009 v Hradci Králové. Myšlenka zřídit rybářské potřeby vznikala postupně s cílem nejen splňit si svůj sen, ale hlavně podělit se o své zkušenosti s rybařením i s ostatními zastánci tohoto jedinečného koníčku sportu. Jsme dlouholetí rybáři, proto se budeme snažit poradit Vám jak s výběrem rybářských potřeb, tak i s otázkami ohledně rybaření. Naše rybářské potřeby jsou prezentovány kamennou prodejnou v Hradci Králové a e-shopem Rybina.cz. Prodejna rybářských potřeb  se nachází v Malšovicích v areálu u pošty, poblíž obchodního domu Futurum. Hlavní cesta pokračuje do nedaleké rybárny, kde sídlí Rybářský svaz. Prodejna byla v roce 2013 rozšířena na 150 m2 plochy a s tím i výběr rybářských potřeb našich i světových značek. Začátkem nového roku 2016 čeká prodejnu další rozšiřování co do velikosti i sortimentu, takže všichni milovníci rybařiny se májí na co těšit a tímto Vás srdečně zveme na návštěvu.

    Prodejna v roce 2016 vyrostla na 240m2, rozšířila svůj sortiment o nové značky a trendy v rybařině. Sortiment je přizpůsoben všem druhům rybaření a najdete zde vše, co správný rybář potřebuje.

     V roce 2019 se firma rozšířila na 500m2, rozšířila svou prodejní plochu sortiment i pole působení na nových zdrojích internetového marketingu.