CenaZnačkaŠtítek

Rybářské deštníky

Deštníky
Praktický pomocník pro každého rybáře. Rybářský deštník slouží jako ochrana v nepříznivém počasí a v tom letním slouží navíc i jako slunečník. Nemusíte tak při náhlé změně počasí opouštět vaše lovné místo, protože vy a vaše výbava jste schovaní v suchu a pohodlí. Rybářské deštníky v zásadě dělíme na tři druhy.

 

  1. Rybářský deštník nebo slunečník – určen na krátké vycházky a ochrání vás jak před deštěm, tak i před ostrým sluníčkem
  2. Rybářský deštník s bočnicemi – Podstatou správné funkce tohoto deštníku je dobré ukotvení bočnic kovovými kolíky. Jste tedy chráněni nejen ze zhora, ale i z boku. Bočnice je upevněna zipem zhruba na 80% obvodu deštníku.
  3. Rybářský deštník plně zakrytý – bočnice se dají připevnit po celém obvodu deštníku. Můžete se tak krásně zavřít a schovat nejen při špatném počasí, ale i v případě noclehu. Je to vlastně levnější alternativa bivaku.

 

Pod rybářský deštník byste se měli vejít s celým vaším vybavením. A to i s rybářským křeslem nebo rybářským lehátkem. Podle toho zvážíme, jak velký deštník budeme potřebovat. Máme možnost si vybrat z několika variant průměru délky přes kopuli. Nejprodávanější jsou deštníky 2,2m a 2,5m, což je dostačující pro všechny rybáře.

 

Při koupi deštníku nesmíme zapomenout na pořízení zavrtávacího nebo zapichovacího kolíku.

Nejprodávanější
Zobrazit více produktůZobrazit méně produktů
Upřesnit parametry
Seřadit:
Počet: