CenaZnačkaŠtítekZátěžDélka prutu

feedery

Lov na feeder je mezi rybáři stále více oblíbený, pojďme se tedy podívat podrobněji na základní rozdělení dělených feederových prutů.

Light feeder
Je to stále jemné náčiní. Jeho odhozová gramáž je do 70g a nabízí se v délkách 3m-3,6m. Light feeder je univerzálnější, ale stále se používá na kratší odhozy a na lov menších ryb.
Medium feeder
Jde o nejrozšířenější a nejuniverzálnější typ feederových rybářských prutů. Vyrábí se v odhozové gramáži do 100g a v délkách 3m-3,6m. S tímto prutem se můžeme vydat i na větší vzdálenost, na větší ryby a užít si tak parádní souboj.
Heavy feeder
Jsou určené na delší vzdálenost, těžší proud a větší ryby. Vyrábí se v odhozové gramáží do 120g a v délkách 3,3m až 3,9m. Toto vybavení už snese značnou zátěž.
Extra heavy feeder
Tyto rybářské pruty jsou speciálně navržené na extrémní podmínky lovu. Jedná se především o extra dlouhé hody. Za pomoci těchto feedrů se loví i ty největší lovené ryby. Vyrábí se v odhozové zátěži do 220g a v délkách 3,6m až 4,5m. Pruty jsou navrhovány z těch nejlepších materiálů, proto patří k těm dražším.

Nejprodávanější
Zobrazit více produktůZobrazit méně produktů
Upřesnit parametry
Seřadit:
Počet:
Mikado Prut Trython Feeder 3,60m 120gr
Doprava zdarma!
Mikado Prut Trython Feeder 3,60m 120gr
1 199 Kč
Cena po  registraci:  1139 Kč
Skladem - můžete mít dnes
Silný, pružný a elastický feeder.