Nash rybářský prut Dwarf Shrink 9ft 3lb

Značka: NASH
Náš kód: P54100

Pruty Dwarf Shrink přicházejí s vylepšeným blankem a novou smršťovací rukojetí, které tuto řadu prutů posouvají na novou úroveň za opravdu příznivou cenu! Rukojeť prutu je opatřena japonskou smršťovací gumou s velmi tenkým průměrem, kdy v kombinaci s tenkým a vysoce výkoným blankem s povrchovou úpravou 1K tvoří velmi krásný celek. Řada Dwarf Shrink zahrnuje modely 6ft 2 lb a 3 lb. Pro náročnější situace jsou zde pruty s 3,25 lb a 3,5 lb, které jsou určeny k lovu těch největších kaprů. Pruty Dwarf se vyznačují stejným systémem prvního dílu, jak je známo u řady prutů Scope, kdy je přední díl teleskopický. Díky tomuto systému pruty disponují malou transportní velikostí. Upozornění - Dwarf Shrink pruty nejsou kompatibilní s pouzdry na pruty Scope Rod Skins.... Celý popis

1 899 Kč
1 804 Kč
 Cena po  registraci
Skladem - můžete mít dnesOsobní odběr na prodejně v Hradci Králové ZDARMADoručení dopravcem 
Popis zboží

Pruty Dwarf Shrink přicházejí s vylepšeným blankem a novou smršťovací rukojetí, které tuto řadu prutů posouvají na novou úroveň za opravdu příznivou cenu! Rukojeť prutu je opatřena japonskou smršťovací gumou s velmi tenkým průměrem, kdy v kombinaci s tenkým a vysoce výkoným blankem s povrchovou úpravou 1K tvoří velmi krásný celek. Řada Dwarf Shrink zahrnuje modely 6ft 2 lb a 3 lb. Pro náročnější situace jsou zde pruty s 3,25 lb a 3,5 lb, které jsou určeny k lovu těch největších kaprů.

Pruty Dwarf se vyznačují stejným systémem prvního dílu, jak je známo u řady prutů Scope, kdy je přední díl teleskopický. Díky tomuto systému pruty disponují malou transportní velikostí.

 

Upozornění - Dwarf Shrink pruty nejsou kompatibilní s pouzdry na pruty Scope Rod Skins.