Kategorie

Kamatsu Háček Aji Dousuki s lopatkou - Háček vel.: 6

Exkluzivní série háčků Aji Dousuki s lopatkou. Speciálně zploštělý tvar ramínka je vyvinutý na lov s feederem. Doporučujeme.   Háčky KAMATSU jsou dvoustupňově chemicky ostřeny pro maximální ostrost. Extra kvalitní karbonová ocel VHI-Carbon Steel zaručuje maximální odolnost proti tupení i při velmi častém používání. Vyráběny jsou výhradně Japonskou technologií tažení a každý kus je elektronicky testován! Háčky Kamatsu se netupí a neohýbají, dokonale drží maximální ostrost. Charakteristické jsou dlouhotrvající extrémní ostrostí hrotu. KAMATSU jsou jedny z nejpopulárnějších háčků na Evropském trhu.     Balení obsahuje 10ks

Popis produktu Kamatsu Háček Aji Dousuki s lopatkou - Háček vel.: 6

Velikost6
Počet háčkůJednoháček
NavazováníLopatka
Zpětný hrotAno

Exkluzivní série háčků Aji Dousuki s lopatkou. Speciálně zploštělý tvar ramínka je vyvinutý na lov s feederem. Doporučujeme.

 

Háčky KAMATSU jsou dvoustupňově chemicky ostřeny pro maximální ostrost. Extra kvalitní karbonová ocel VHI-Carbon Steel zaručuje maximální odolnost proti tupení i při velmi častém používání.

Vyráběny jsou výhradně Japonskou technologií tažení a každý kus je elektronicky testován! Háčky Kamatsu se netupí a neohýbají, dokonale drží maximální ostrost. Charakteristické jsou dlouhotrvající extrémní ostrostí hrotu.

KAMATSU jsou jedny z nejpopulárnějších háčků na Evropském trhu.

 

 

Balení obsahuje 10ks