Kategorie

Trakker Products Trakker Přehoz - Tempest Composite Wrap v2

0 hodnocení
Náš kód: i310_89847412
Běžné zboží

Přehoz na The Tempest Composite V2 tento bivak přetváří na dvoustěnný přístřešek, který snižuje kondenzaci a zabraňuje úniku tepla. Je vyroben z vylepšeného polyesteru s 10000mm vodním sloupcem. Dveře na přehozu jsou na dvoucestný zip, který umožňuje otevření ze shora a vytvořit tzv. „letterbox“ (dopisní schránka). Transportní rozměry tohoto přehozu jsou velmi malé a umožňují snadné uschování přehozu. Vlastnosti produktu přetváří Tempest Composite na dvoustěnný přístřešek snižuje kondenzaci a zabraňuje úniku tepla lehký a kompaktní pro snadný transport dveře na přehozu jsou na dvoucestný zip, který umožňuje otevření ze shora a vytvořit tzv. „letterbox“ (dopisní schránka) ve dveřích je zabudovaná moskytiéra dva úchyty na pruty dodáván s přepravní taškou a T-peg kolíky čiré okno 203200 lze použít s tímto přehozem (dostupné samostatně) vyroben z naší vylepšené látky s 10000mm vodním sloupcem Technické prametry Materiál: polyester Hmotnost: přibližně 2,1kg (plus kolíky 0,9kg) Rozměry: přibližně 130(V) x 250(H) x 290(Š)cm Přepravní rozměry: 50 × 35cm... Celý popis

5 100 Kč
4 845 Kč
 Cena po  registraci
Doprava zdarma
Skladem na eshopuDoručení dopravcem 
Popis zboží

Přehoz na The Tempest Composite V2 tento bivak přetváří na dvoustěnný přístřešek, který snižuje kondenzaci a zabraňuje úniku tepla. Je vyroben z vylepšeného polyesteru s 10000mm vodním sloupcem. Dveře na přehozu jsou na dvoucestný zip, který umožňuje otevření ze shora a vytvořit tzv. „letterbox“ (dopisní schránka). Transportní rozměry tohoto přehozu jsou velmi malé a umožňují snadné uschování přehozu.

Vlastnosti produktu

  • přetváří Tempest Composite na dvoustěnný přístřešek
  • snižuje kondenzaci a zabraňuje úniku tepla
  • lehký a kompaktní pro snadný transport
  • dveře na přehozu jsou na dvoucestný zip, který umožňuje otevření ze shora a vytvořit tzv. „letterbox“ (dopisní schránka)
  • ve dveřích je zabudovaná moskytiéra
  • dva úchyty na pruty
  • dodáván s přepravní taškou a T-peg kolíky
  • čiré okno 203200 lze použít s tímto přehozem (dostupné samostatně)
  • vyroben z naší vylepšené látky s 10000mm vodním sloupcem

Technické prametry

Materiál: polyester

Hmotnost: přibližně 2,1kg (plus kolíky 0,9kg)

Rozměry: přibližně 130(V) x 250(H) x 290(Š)cm

Přepravní rozměry: 50 × 35cm