Nash Lehátko Se Spacákem MF60 Indulgence 5 Season Sleep System SS4 Wide

Nash již nastavil standard s našimi legendárními, luxusními a komfortními lehátky Indulgence. Avšak nyní po dlouhém vývoji přinášíme naprosto jedinečné inovované spací systémy MF60(memory foam/paměťová pěna 60mm), se kterými jednoduše nemůžou ostatní lehátka soutěžit.

Popis produktu Nash Lehátko Se Spacákem MF60 Indulgence 5 Season Sleep System SS4 Wide

Počet Nohou6
NosnostVýrobce neudává
Nash již nastavil standard s našimi legendárními, luxusními a komfortními lehátky Indulgence.

Avšak nyní po dlouhém vývoji přinášíme naprosto jedinečné inovované spací systémy MF60(memory foam/paměťová pěna 60mm), se kterými jednoduše nemůžou ostatní lehátka soutěžit.

 

Tyto spací systémy nabízí ještě luxusnější komfort s podporou paměťové, 60mm vysoké pěny s nejvyšší kvalitou na trhu, která pokrývá celou matraci. Paměťová pěna sahá až po okraje lehátka, takže se přizpůsobí tvaru těla pro co nejklidnější a nejpohodlnější spánek. Další inovací je prodloužený zádový systém pro nastavení tuhosti lehátka. Paměťová pěna, stejně tak jako u domácích postelí, zvýšila laťku komfortu při spaní na břehu. Vylepšený design matrace je bez tradičních vnějších polstrovaných lemů, čímž se vytváří zcela rovný nedělený povrch matrace, který tak ještě zvětšuje její prostor a Vaše pohodlí!Tyto nové spací systémy řady Indulgence jsou plné inovací. Mají USB port s vodotěsnou kapsou tvořenou PVC materiálem pro umístění napájecího zdroje, která je umístěna na spodní straně lehátka pod hlavovou částí, to umožňuje nabíjení čelovek/telefonů a dalších zařízení ve spánku a v případě potřeby jsou ihned po ruce. Tato lehátka jsou k dispozici v osvědčených konfiguracích SS3(3 páry nohou) a SS4(4 páry nohou) ve standardní a široké(wide) verzi plus je zde nová kompaktní(compact) verze vyvinutá pro uživatele nízkých kompaktních bivaků, kteří potřebují maximální mobilitu, ale chtějí kvalitu a pohodlí řady Indulgence pro všechna roční období.

 

Mikro fleecem potažená matrace MF60 pro optimální izolaci a podporu.
Prodloužená, nastavitelná bederní podpora přes nosnou část matrace.
Obsahuje rozšířenou sekci pro polštář a vyražené logo Indulgence.
Dvouvrstvá přikrývka na zip pro připínání a odepínání(5 season). Jednovrstvá 4 season přikrývka slouží pro letní přespávání, která je opatřena zipem pro přidání další vrstvy pro vytvoření verze 5 season, která zaručí teplo a pohodlí bez ohledu na to, jak extrémní počasí zrovna panuje.
Hladký nylonový spodek lehátka pro volný pohyb při spánku.
Po okrajích přepážky pro lepší zadržování tepla.
Odolné zipy eliminující zasekávání.
Vnější lem po celé délce podél přikrývky.
Rychloupínací elastické smyčky pro připevnění polštáře, přehozu a matracového přehozu.
Jedna podpírající noha za hlavou u modelů Compact a SS3.
Jednotlivé podpůrné nohy v přední a zadní částí u modelu lehátka SS4.
Zvětšený závěsný mechanismus s dvojitými kompresními popruhy pro zajištění plochého tvaru pro transportu.
Nové vylepšené nohy lehátka nastavitelné pomocí jednoho dotyku. 
Síťované kapsy pro cennosti na obou stranách rámu lehátka.

 

ROZMĚRY 
MF60 Indulgence 5 Season SS4 Wide Sleep System212cm (d) x 98cm (š) x 38cm (v)
Nastavitelné nohy: 38-51cm
Váha: 19.95kg