Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Fox Návazcová šňůrka Camotex Light Semi Stiff 25lb 20 m

Polo tuhý potah, který je svou tuhostí řazen mezi Camotex Stiff a Camotex Soft. Ideální pro návnadu na dno a pop-up nástrahu. Potah a vnitřní šňůrka jsou zbarveny přerušovaným maskovacím vzorem. Doporučujeme odstranit vnější vrstvu před vázáním uzlu, protože tuhý povlak nedostatečně povolí utažení uzlu. Pomocí páry se šňůrka dokonale narovná. Má skvělou vlastnost pro minimální zamotávání. Snadno svléknutelný povlak. K dispozici ve dvou barevných provedení – Light Camo a Dark Camo. Dostupné v nosnostech: 15lb (6.8kg), 20lb (9kg) a 25lb (11.3kg). 20m na cívce.  Celý popis
Výrobce:  FOX
Dostupnost: 
Skladem
Cena s DPH:
546 Kč
Cena po registraci:
519 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Polo tuhý potah, který je svou tuhostí řazen mezi Camotex Stiff a Camotex Soft. Ideální pro návnadu na dno a pop-up nástrahu. 

Potah a vnitřní šňůrka jsou zbarveny přerušovaným maskovacím vzorem. Doporučujeme odstranit vnější vrstvu před vázáním uzlu, protože tuhý povlak nedostatečně povolí utažení uzlu. Pomocí páry se šňůrka dokonale narovná. Má skvělou vlastnost pro minimální zamotávání. Snadno svléknutelný povlak. K dispozici ve dvou barevných provedení – Light Camo a Dark Camo. Dostupné v nosnostech: 15lb (6.8kg), 20lb (9kg) a 25lb (11.3kg). 20m na cívce.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka