Kategorie

Volžanka Nero vrták do ledu 180mm

0 hodnocení
Značka: Volžanka
Náš kód: P36907
Běžné zboží

Vrták do ledu NERO se vyrábí na našem závodě ve městě Rostov. Za tři roky, které je na trhu si získal uznání mnoha tisíců ruských rybářů, jako spolehlivý a efektivní pomocník při zimním rybolovu v jakýchkoliv ledových podmínkách.   Jeho kvality ocenili i milovníci lovu na dírkách v Česku, pobaltských zemích, na Ukrajině a v Bělorusku, Skandinávii a... Celý popis

1 980 Kč
1 881 Kč
 Cena po  registraci
Doprava zdarma
Není sklademDoručení dopravcem 
Popis zboží

Vrták do ledu NERO se vyrábí na našem závodě ve městě Rostov. Za tři roky, které je na trhu si získal uznání mnoha tisíců ruských rybářů, jako spolehlivý a efektivní pomocník při zimním rybolovu v jakýchkoliv ledových podmínkách.   Jeho kvality ocenili i milovníci lovu na dírkách v Česku, pobaltských zemích, na Ukrajině a v Bělorusku, Skandinávii a v Severní Americe. Vzhledem ke zkušenostem z pravidelných továrních testů a tříletého užívání rybáři v krajně extrémních podmínkách na prakticky všech vodních plochách země si dovolujeme tvrdit, že vrtáky NERO si ničím nezadají s dovozovým zbožím a v mnohých parametrech je dokonce převyšují! 

 NERO absolvoval seriózní testy v Arktidě na bázi SP-39, na řekách v ústí Jeniseje, na obrovských přehradách na Volze a jezerech poloostrova Kola. 

 Naše společnost neustále monitoruje naši produkci, pozorně a zodpovědně sleduje každou připomínku a návrh, které umožňují zvýšit kvalitu naší produkce. Tak například, od podzimu 2014 na žádost rybáře jsme vybavili vrtáky o průměru 180 mm kulatými noži, které podstatně zvýšily efektivitu práce NERO 180. A majitelé dříve zakoupených NERO 180 si mohou tyto nože zakoupit v maloobchodních prodejnách. Zvětšený odstup závitů šneku, "planetární" rukojeť, úhly koncovek hlavy a ostří nožů umožňují NERO zvládnout jakýkoliv typ ledu. Jednotlivé díly vrtáku jsou spojeny silným pantem, který spolehlivě fixuje horní díl vrtáku se šnekem. Rukojeti jsou z pevného polyamidu. Všechny kovové díly jsou pozinkované. Spojení vrtáku s klikou je "na zámek", což odstraňuje zátěž pantu. Tato konstrukce je patentem inženýrů "NERO" a je chráněna autorským právem. Materiál rukojetí je "teplý" mrazuvzdorný plast.