Věrnostní program

Nový věrnostní program - 5% sleva již při první registraci!

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás věrnostní slevový program, který umožňuje získat slevu 5-10% na zboží. Každý registrovaný zákazník se již při první objednávce zařadí do slevového programu a získává slevu 5% z nákupu. Podmínkou je provést objednávku jako registrovaný a PŘIHLÁŠENÝ zákazník. Ceny v e-shopu se Vám automaticky přepočítají již při přihlášení!

Zaregistrujte se ZDE...

 

1. Podmínky a pravidla

  Nárok na slevu má každý registrovaný zákazník. Podímkou je provést objednávku jako přihlášený zákazník. Přihlášení i registraci provedete nahoře na hlavní straně e-shopu. Věrnostní program platí pouze v e-shopu Rybina.cz .

 

2. Slevové limity

  Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek registrovaného zákazníka. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšena sleva na odpovídající hodnotu. Načítání slev není časově omezeno. Do součtu objednávek se započítávají pouze převzaté a zaplacené objednávky. Slevy se nevztahují na Akční zboží a zboží ve Výprodeji (a to je zboží označené růžkem Akce, Výprodej).

 Limity při součtu objednávek:              Slevová kategorie:

     1.       1 Kč - 30 000 Kč                          5 % sleva

     2.      30 001 Kč - 60 000 Kč                7 % sleva

     3.       od 60 001 KČ                              10 % sleva

 

3. Všeobecná ustanovení

  Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek věrnostního programu.

 Výše uvedené podmínky platí od 9.10.2018

 Provozovatel se zavazuje zpracovávat osobní údaje člena věrnostního programu v souladu se zákonem, viz. obchodní podmínky .