Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč
Doprava zdarma

Trakker Products Plovák-Sanctuary Slim Net Float

Sanctuary Slim Net Float je úzký, kompaktní plovák na podběrák, který udrží podběrák na hladině při podebírání a elastický popruh na síť napomůže, aby se síť nezachytávala o větve a vodní rostliny pod vodou. Vysoko hustotní pěna uvnitř se stará o maximální vzplývavost, zatímco pevný vnější potah ladí s ostatními produkty v naší řadě „péče o kapry“ a NXG zavazadly. Sanctuary Slim Net Float lze popruhem na suchý zip připevnit na kříž podběráku, na konci popruhu naleznete stylové pogumované Trakker logo. Popruh jednoduše provléknete křížem podběráku, tím celý plovák zajistíte u kříže a nebude při používání klouzat po celé tyči. Díky popruhu lze plovák použít s naprostou většinou modelů podběráků. Vlastnosti produktu   – Zabraňuje potápění podběráku při podebírání – Vysoce vzplývavý – Elastické očko pro síť podběráku, zajišťuje, že se síť nezachytávala o větve nebo rostliny pod vodní hladinou – Popruh na suchý zip pro upevnění plováku u kříže podběráku Technické parametry Materiály: 300D PU polyester Rozměry: 20 (D) x 3,2 (Š) cm  Celý popis
Výrobce:  Trakker Products
Dostupnost: 
Skladem
Doprava zdarma
Cena s DPH:
312 Kč
Cena po registraci:
296 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Sanctuary Slim Net Float je úzký, kompaktní plovák na podběrák, který udrží podběrák na hladině při podebírání a elastický popruh na síť napomůže, aby se síť nezachytávala o větve a vodní rostliny pod vodou. Vysoko hustotní pěna uvnitř se stará o maximální vzplývavost, zatímco pevný vnější potah ladí s ostatními produkty v naší řadě „péče o kapry“ a NXG zavazadly.

Sanctuary Slim Net Float lze popruhem na suchý zip připevnit na kříž podběráku, na konci popruhu naleznete stylové pogumované Trakker logo. Popruh jednoduše provléknete křížem podběráku, tím celý plovák zajistíte u kříže a nebude při používání klouzat po celé tyči. Díky popruhu lze plovák použít s naprostou většinou modelů podběráků.

Vlastnosti produktu

 

– Zabraňuje potápění podběráku při podebírání

– Vysoce vzplývavý

– Elastické očko pro síť podběráku, zajišťuje, že se síť nezachytávala o větve nebo rostliny pod vodní hladinou

– Popruh na suchý zip pro upevnění plováku u kříže podběráku

Technické parametry

Materiály: 300D PU polyester

Rozměry: 20 (D) x 3,2 (Š) cm

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka