Mivardi Pelety Rapid Extreme - Spiced Protein 20 mm 150 g

0 hodnocení
Značka: Mivardi
Kód dodavatele:  M-RAPEXSPR0120
-4%

Řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Maximální množství složek je před výrobou extrudováno pro zajištění výborné stravitelnosti. Tradičně rychlá účinnost pelet se v případě řady Rapid Extreme s vyšší selektivností, obvyklou u nejvyšších sérií boilies.... Celý popis

66 Kč
69 Kč
 Cena po  registraci: 
63 Kč
Skladem do 2 pracovních dnů
Popis zboží
Řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Maximální množství složek je před výrobou extrudováno pro zajištění výborné stravitelnosti. Tradičně rychlá účinnost pelet se v případě řady Rapid Extreme s vyšší selektivností, obvyklou u nejvyšších sérií boilies.

Spiced Protein

Vysoce atraktivní peleta plná kvalitních surovin včetně enzymaticky upravené moučky CPSP90. Její složení je doplněno o kořenící přísadu. Ta pomáhá k dosažení záběrů i v situaci, kdy ryby velmi opatrně přijímají potravu. Vzhledem k absenci aroma neklesá účinnost této pelety ani při dlouhodobém vnadění.

Parametry
Hmotnost: 0,15 kg
Příchuť: Spiced Protein
Průměr: 20 mm
Velikost Balení: 150g
Průměr Pelet: 1mm