Mivardi Pelety Rapid Extreme - Enzymatic Protein 16 mm 150 g

0 hodnocení
Značka: Mivardi
Kód dodavatele:  M-RAPEXEPR0116
-4%

Řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Maximální množství složek je před výrobou extrudováno pro zajištění výborné stravitelnosti. Tradičně rychlá účinnost pelet se v případě řady Rapid Extreme s vyšší selektivností, obvyklou u nejvyšších sérií boilies.... Celý popis

66 Kč
69 Kč
 Cena po  registraci: 
63 Kč
Skladem do 2 pracovních dnů
Popis zboží
Řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Maximální množství složek je před výrobou extrudováno pro zajištění výborné stravitelnosti. Tradičně rychlá účinnost pelet se v případě řady Rapid Extreme s vyšší selektivností, obvyklou u nejvyšších sérií boilies.

Enzymatic Protein

Maximálně našlapaná peleta s jemným, ale velmi stabilním aroma. Jejím základem je enzymaticky upravený rybí proteinový koncentrát CPSP90 doplněný o kvalitní rybí moučky, rozpustné proteiny a další extrakty. Tato peleta je vhodná pro lov na silně prochytávaných vodách. Její účinnost neklesá ani po několika dnech vnadění.

Parametry
Hmotnost: 0,15 kg
Příchuť: Enzymatic Protein
Průměr: 16 mm
Velikost Balení: 150g
Průměr Pelet: 16mm