NGT Přístřešek Quickfish Shelter 60"

0 hodnocení
Značka: NGT
Kód dodavatele:  FBB-BROLLY-60-CARP
Doprava zdarma!

Britská značka NGT přichází s parádním přístřeškem pro kratší a rychlejší výpravy ! Je vyrobený z voděodolného materiálu 210D s podlepenými švy. Součástí přístřešku jsou i dvě pevné (tzv. bouřkové ) tyčky, díky kterým je přístřešek velmi stabilní. Tento poměrně kompaktní přístřešek přesto pojme všechna klasická lehátka, ale batožinu už budete nejspíš muset vyskládat právě pod lehátko! Složení i rozložení tohoto přístřešku je snadné a je to otázka několika minut. Dodáváno v praktickém přepravním obalu včetně popruhů přes rameno. Transportní délka : 150 cm Rozměry: hloubka: 190cm, šířka: 250cm, výška:126cm... Celý popis

1 899 Kč
 Cena po  registraci: 
1 804 Kč
Skladem do 2 pracovních dnů
Popis zboží

Britská značka NGT přichází s parádním přístřeškem pro kratší a rychlejší výpravy ! Je vyrobený z voděodolného materiálu 210D s podlepenými švy. Součástí přístřešku jsou i dvě pevné (tzv. bouřkové ) tyčky, díky kterým je přístřešek velmi stabilní.

Tento poměrně kompaktní přístřešek přesto pojme všechna klasická lehátka, ale batožinu už budete nejspíš muset vyskládat právě pod lehátko! Složení i rozložení tohoto přístřešku je snadné a je to otázka několika minut. Dodáváno v praktickém přepravním obalu včetně popruhů přes rameno.

Transportní délka : 150 cm

Rozměry: hloubka: 190cm, šířka: 250cm, výška:126cm