Kategorie

Tandem Baits Rollbal Monster Rolling Table Varianta: průměr 32mm

0 hodnocení
Značka: Tandem Baits
Náš kód: i372_199 05629
Běžné zboží

Velký Rollbal na domácí výrobu boilies. Pomocí takového rolbalu je jednoduchá domácí výroba boilies i většího objemu. Horní část Rollbalu je vybavena masivním úchytem, která Vám usnadní výrobu boilies. Lov na boilies je velmi úspěšný a oblíbený. Chytání na boilies je zábava, ale pokud se Vám podaří zdolat rybu na vaše vlastní boilies je to skvělý zážitek. Dostupné průměry 16,18,20,22,24,28 a 32mm. V balení není pistoli na těsto.... Celý popis

1 038 Kč
986 Kč
 Cena po  registraci
Skladem - můžete mít dnesOsobní odběr na prodejně v Hradci Králové ZDARMADoručení dopravcem 
Popis zboží

Monster Boilie Rollbal na boilies 51 x 25 x8 cm


Velký Rollbal na domácí výrobu boilies. Pomocí takového rolbalu je jednoduchá domácí výroba boilies i většího objemu. Horní část Rollbalu je vybavena masivním úchytem, která Vám usnadní výrobu boilies. Lov na boilies je velmi úspěšný a oblíbený. Chytání na boilies je zábava, ale pokud se Vám podaří zdolat rybu na vaše vlastní boilies je to skvělý zážitek. Dostupné průměry 16,18,20,22,24,28 a 32mm. V balení není pistoli na těsto.

Důvody ke koupi Monster Boilie Rollbal na boilies
- Výroba vlastních boilies
- Odolný plast
- Snadná manipulace
- Mega rozměr
- Průměr 16,18,20,22,24,28 a 32mm

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z největších výrobců kompletního kaprařského vybavení pro rybáře. Výrobce který dnes svými produkty pokrývá celou Evropu. V sortimentu najdete komplexní nabídku krmiv, komponentů, boilies, bivaků, stanů, prutů, navijáků, lehátek pro lov kapra. Více než 20 let zkušeností s vývojem, výrobou posunuli tyto boilies mezi světovou elitu. Princip je jednoduchý - každý výrobek s nápisem Tandem Baits musí splňovat naše vysoké standardy kvality, musí to být prostě to nejlepší ve své třídě.

Parametry
Varianta: průměr 32mm