Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč
Více variant

Mivardi Krmítková směs M-1 1kg

Krmítková směs Mivardi M-1 1kg  Celý popis
Výrobce:  Mivardi
Dostupnost: 
Není skladem
Běžná cena:
129 Kč
Cena s DPH:
123 Kč
Ušetříte:
5%  (6 Kč)
Mivardi Krmítková směs M-1 1kg příchuť: kapr
Momentálně nedostupné
123 Kč
129 Kč
Mivardi Krmítková směs M-1 1kg příchuť: cejn
Momentálně nedostupné
123 Kč
129 Kč
Mivardi Krmítková směs M-1 1kg příchuť: cejn pro
Momentálně nedostupné
123 Kč
129 Kč
Mivardi Krmítková směs M-1 1kg příchuť: řeka
Momentálně nedostupné
123 Kč
129 Kč
Mivardi Krmítková směs M-1 1kg příchuť: plotice tmavá
Momentálně nedostupné
123 Kč
129 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Krmítková směs Mivardi M-1 1kg

 

M1 - Kapr - Silně lepivé krmení světle žluté barvy, které je určeno pro lov kaprů a velkých ryb. Je vhodné i pro přidání do směsí na rychle tekoucí vody. Je vynikající pro dopravení velkého množství živé návnady na dno. Pracuje pomalu a dlouho udržuje ryby v lovném místě. Obsahuje velké množství hrubých částic a barevných kousků, které však nevzlínají, ale drží se na dně.

 

M1 - Cejn - Účinné krmení na cejny střední zrnitosti s intenzivním, velmi sladkým aroma, které spolehlivě selektuje především velké cejny. Světlá, bronzovo-žlutá barva a střední zrnitost napomáhá vytvoření atraktivního koberce na dně, ze kterého cejni nasávají obsažené hrubé kousky různých barev. Toto krmení lze dle potřeby kombinovat s ostatními krmivy M1 a upravit tak jeho lepivost nebo strukturu.

 

M1 - Feeder - Krmení tmavší barvy pro lov s feederovým nebo klasickým krmítkem na stojatých vodách nebo středně tekoucích řekách. Tato vnadící směs byla vyvinuta předním českými specialisty pro lov na feeder.

 

M1 - Jezero - Mírně lepivé krmení středně hrubé struktury, které je určeno pro použití na stojatých a mírně tekoucích vodách. Výborně pracuje ve sloupci a po utažení nebo smíchání s lepivými krmivy M1 je možné jej rychle dopravit ke dnu, kde začíná okamžitě pracovat a lehce vzlínat. Toto krmivo je vhodné vždy kombinovat s jinou směsí M1, určenou na konkrétní druh ryby.

 

M1 - Řeka - Výrazně lepivé krmení zlato-žluté barvy s hrubší strukturou, vhodné pro lov na tažných vodách. Po navlhčení silně lepí a je vhodné pro rychlé dopravení krmení i se živou složkou ke dnu, kde se pomalu rozpadá. Krmení má sladkou chuť a velmi stálé aroma.

 

M1 - Plotice Tmavá - Velmi tmavé krmení. Smíchané pouze s hlínou nebo s lehkou příměsí jiných krmiv M1 je vynikající pro lov plotic. Jemnější struktura ryby nezasytí a specifické aroma je stále intenzivně láká. Přidáním tohoto krmení lze zjemnit a ztmavit ostatní krmiva M1 a upravit je tak pro použití v čistých nebo chladných vodách.

Parametry
hmotnost1000 g
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka