Humminbird Echolot Helix 7x CHIRP GPS G3N

Model je vybaven sonarem Dual Spectrum CHIRP, mapovacím programem AutoChart Live, GPS a vestavěnou mapou Humminbird Basemap a ethernetovým připojením. Širokoúhlý dispej poskytuje dostatek prostoru pro zobrazení několika různých obrazovek.

Popis produktu Humminbird Echolot Helix 7x CHIRP GPS G3N

velikost displeje - úhlopříčka178 mm
počet pixelů displeje800H x 480V
typ displejebarevný TFT
barvy/stupně šedi16ti bitová škála barev
sonarová sondaDual Spectrum CHIRP
rozlišení cíle6,35 cm
výst. výkon ( efektivní=RMS)1000 W
výs. výkon( špička-špička=PtP)8000 W
měření teplotyano
měření rychlostiano - GPS
podsvětlení displejeano LED
vodotěsnostano
montážpevná, možnost rychlého odpojení jednotky
typ sondyXNT 9 HW T
montáž sondyzrcadlo lodi / trup
napájecí napětí10.8-20 V DC
příkon800 mA
hloubkový dosah366 m
velikost v montáži - pal. deska26,8 x 13,8 x 2,9
velikost (konzola š × v × h)26,8 x 14,7 x 9,4
frekvence sonaru (kHz)50/83/200
frekvence CHIRP (kHz)Full (150-220), Narrow (180-240), Wide (140-200)
pixel matrix displeje800H x 480V
upevňovací vidlice obrazovky26,8 x 14,7 x 9,4
frekvence sonaru50/83/200 kHz

Model je vybaven sonarem Dual Spectrum CHIRP, mapovacím programem AutoChart Live, GPS a vestavěnou mapou Humminbird Basemap a ethernetovým připojením. Širokoúhlý dispej poskytuje dostatek prostoru pro zobrazení několika různých obrazovek.

FUNKCE:

  • Dual Spectrum CHIRP: Než nahodíte, vězte, co je tam dole, díky dlouhým, dobře definovaným rybím obloukům a jasnému pohledu na strukturu a dno ryby. Díky našemu proprietárnímu převodníku Low Q CHIRP nabízí Dual Spectrum dva způsoby vyhledávání: široký režim pro maximální pokrytí a úzký režim pro maximální detail.
  • SwitchFire Sonar: Převezměte velení nad tím, jak se objeví návraty vašeho sonaru. Se dvěma režimy zobrazení můžete přidávat nebo odebírat detaily, zohledňovat hloubku vody, teplotu a turbulence, dokonce sledovat prezentace návnad - a to vše pouhým stisknutím tlačítka.
  • Humminbird Basemap Built-in: Naše vylepšená standardní základní mapa vám poskytuje jasný výhled na podmořský terén a okolní zajímavá místa, takže můžete rybařit a navigovat s naprostou jistotou. Identifikujte bóje, denní značky, nebezpečí, přístavy, obrysy, značky hloubky a mnohem, mnohem více. Zahrnuje mapy více než 10 000 jezer a pobřežní pokrytí pro USA
  • AutoChart Live: Vytvářejte mapy svých rybářských míst v reálném čase s přístupem k patentovaným funkcím Humminbird® LakeMaster®. Mapujte obrysy hloubky, tvrdost dna a vegetaci, když řídíte loď, s osmi hodinami vestavěného času záznamu.
  • Síť Ethernet: Vysokorychlostní Ethernet vám umožňuje vybudovat výkonný a profesionální rybářský systém. Snadno připojte více vyhledávačů ryb nebo upgradujte na přídavné technologie, jako je Minn Kota i-Pilot Link, 360 Imaging a CHIRP Radar.
  • Bluetooth: Povolte funkce, jako jsou bezdrátové aktualizace softwaru z aplikace Humminbird FishSmart, a také udržujte telefon mimo vodu a v kapse zobrazováním upozornění na Humminbirdu. Navíc můžete převzít kontrolu nad svými nejpoužívanějšími funkcemi pomocí volitelného dálkového ovladače Bluetooth (RC2).
  • Kompatibilní s LakeMaster: Upgradujte na bezkonkurenční přesnost a detailnost map Humminbird LakeMaster. Od snadno čitelných obrysů přes zvýrazněné rozsahy hloubek až po rolovací seznamy jezer budete mít všechny nástroje, které potřebujete, aby se každý okamžik počítal
  • Kompatibilní s Navionics: Humminbird poskytuje ještě více možností map díky další kompatibilitě s Navionics. Dostupné oblasti map obsahují podrobnou kartografii pro aplikace ve slané a sladké vodě, díky nimž je Navionics skvělou volbou pro rybolov, plavbu nebo plachtění.
  • Zahrnuje měnič a montážní hardware, napájecí kabel, montážní držák závěsu.

PŘÍRUČKY A MANUALY:

Uživatelský Manual (English) zde

Pokyny k Instalaci (English) zde

Stručná Příručka (English) zde

Pokyny k Instalaci Snímače (English) zde

Manual Převodníku (English)