ESP Umělá plovoucí kukuřice žlutá

Má 18ks (opravdu 18ks!) v balení. Obsahuje 6 klasických zrn, 6 velkých a 6 extra velkých ks + dva pásky speciálních ESP zarážek pro zajištění zrn na vlasci. Stejně jako u menších rozměrů kukuřic mají zrna různé vybrání pro umístění zarážek, buď na konci, nebo uprostřed zrna, tak aby bylo možné podélné či boční nastražení nástrah. Toto vybrání-drážk

Popis produktu ESP Umělá plovoucí kukuřice žlutá

Má 18ks (opravdu 18ks!) v balení. Obsahuje 6 klasických zrn, 6 velkých a 6 extra velkých ks + dva pásky speciálních ESP zarážek pro zajištění zrn na vlasci. Stejně jako u menších rozměrů kukuřic mají zrna různé vybrání pro umístění zarážek, buď na konci, nebo uprostřed zrna, tak aby bylo možné podélné či boční nastražení nástrah. Toto vybrání-drážky, je velmi důležité neboť ESP zarážky dokonale padnou při zatažení do tvaru kukuřice a nijak z ní nevyčnívají, což podstatně zvyšuje úspěšnost lovu s těmito kukuřičnými zrny.

ESP kukuřice je ideální pro širokou škálu prezentací plovoucích nástrah včetně boilie, ořechu, a k vytvoření neodolatelných pop-up kombinací. Větší velikosti jsou také ideální pro ZIG-RIGS.

Zářivé barvy umožňují vynikající vizuální přitažlivost, kterou můžeme zvýšit jejich kombinací. Díky těmto barevným kombinacím můžeme simulovat různé místní podmínky a stravovací návyky jednotlivých lokalit. Zářivé barevné nástrahy jsou zvláště účinné na jaře a v zimně, kdy jasný a vizuální kontakt velmi upoutává pozornost zvědavých ryb a tím i zvyšuje počet záběrů na tyto nástrahy.