Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

ESP Umělá plovoucí kukuřice žlutá

Výrobce:  Drennan
Dostupnost: 
Není skladem
Cena s DPH:
85 Kč
Cena po registraci:
81 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Má 18ks (opravdu 18ks!) v balení. Obsahuje 6 klasických zrn, 6 velkých a 6 extra velkých ks + dva pásky speciálních ESP zarážek pro zajištění zrn na vlasci. Stejně jako u menších rozměrů kukuřic mají zrna různé vybrání pro umístění zarážek, buď na konci, nebo uprostřed zrna, tak aby bylo možné podélné či boční nastražení nástrah. Toto vybrání-drážky, je velmi důležité neboť ESP zarážky dokonale padnou při zatažení do tvaru kukuřice a nijak z ní nevyčnívají, což podstatně zvyšuje úspěšnost lovu s těmito kukuřičnými zrny.

ESP kukuřice je ideální pro širokou škálu prezentací plovoucích nástrah včetně boilie, ořechu, a k vytvoření neodolatelných pop-up kombinací. Větší velikosti jsou také ideální pro ZIG-RIGS.

Zářivé barvy umožňují vynikající vizuální přitažlivost, kterou můžeme zvýšit jejich kombinací. Díky těmto barevným kombinacím můžeme simulovat různé místní podmínky a stravovací návyky jednotlivých lokalit. Zářivé barevné nástrahy jsou zvláště účinné na jaře a v zimně, kdy jasný a vizuální kontakt velmi upoutává pozornost zvědavých ryb a tím i zvyšuje počet záběrů na tyto nástrahy.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka