Minn Kota Elektro Motor Endura C2 45

Elektrický lodní motor Minn Kota Endura C2 vylepšená verze osvědčeného motoru s indikátorem stavu baterie.  Můžete si být jisti jeho maximální trvanlivostí, efektivitou a spolehlivostí. Vyzkoušejte v praxi tento elektromotor a přesvědčíte se o tom, že Endura je to nejlepší, co na světě v dané třídě existuje  

Popis produktu Minn Kota Elektro Motor Endura C2 45

počet rychlostí vpřed / vzad5/3
počet rychlostí vpřed / vzad5/3
hmotnost lodi (kg)920
hmotnost lodi (kg)920
délka nohy motoru (cm)92
délka nohy motoru (cm)92
tah motoru (lbs)45
tah motoru (lbs)45
maximální napětí (V)12
maximální napětí (V)12
hmotnost lodi ( kg )920

Elektrický lodní motor Minn Kota Endura C2 vylepšená verze osvědčeného motoru s indikátorem stavu baterie. 

Můžete si být jisti jeho maximální trvanlivostí, efektivitou a spolehlivostí. Vyzkoušejte v praxi tento elektromotor a přesvědčíte se o tom, že Endura je to nejlepší, co na světě v dané třídě existuje

 

 FUNKCE:

  • Držák s pákovým zámkem: Tento pevný 10polohový držák má rychloupínací zámek páky a vyztužený kompozitní materiál, který odolává ohýbání, deformaci a poškození UV zářením.
  • Teleskopický kultivátor: Získejte šestnáctipalcový teleskopický oj se snadným, pohodlným a intuitivním ovládáním vašeho trollového motoru.
  •  Pět nastavení rychlosti pro jízdu vpřed a tři rychlosti pro jízdu vzad.
  • Power Prop: U průměrů motoru 3-1 / 4 "poskytuje tato vrtule extra sílu k prosazení silnou vegetací. Zahrnuje kolík, matici a podložku.
  • Nezničitelná kompozitní hřídel - zaručená na celý život: Jádrem vašeho trollového motoru Minn Kota je nezničitelná kompozitní hřídel. Je to exkluzivní produkt Minn Kota a garantujeme jej po celý život.
  • Chladný, tichý výkon: Každá nižší jednotka Minn Kota běží chladně, aby prodloužila životnost trollového motoru, a zůstává zticha.
  • Indikátor stavu baterie

Uživatelský Manuál zde

Průvodce Elektroinstalací Baterie Motoru