Popis produktu DVD Chytáme kapry II.

Na kapry opět vyrazíme s kaprařskými specialisty. Zdenda Samec představí lehkou kaprařinu s anglickými splávky, Martin Hrdý mnoho kaprařských špeků a zavzpomíná na úlovek rekordního kapra Bernardeta o váze 32,3 kg, s Michalem Kučerou nahlédneme do závodní kaprařiny a s Davidem na hladinový lov. 

Lov kaprů patří mezi nejoblíběnější techniky. Davida sice kaprařina moc nebavila, ale strávil již mnoho času jejich lovem s kamarády, kteří umí tyhle ryby opravdu velmi dobře chytat a nakonec to chytlo i jeho. 
ty velké bez těžkotonážního kaprařského vybavení. Než však Zdendu navštívil, ukázal, jak chytá kapry nejraději on. Z hladiny, na “mlaskačku”. Aby se to ale naučil pořádně, vyrazil opět na kapry s kamarádem Zdendou, který mu ukázal, jak chytat Protože jsou dnes velmi populární i kaprařské závody, zastavil se na své pouti i za kaprařskou legendou, Michalem Kučerou, na Carpmaratonu v Praze. jak kapra přelstít. Zakaprařili si moc pěkně a Martin mu navíc prozradil, jak, kde a na co chytil jednoho Nakonec si zachytal se známým kaprařem Martinem Hrdým, který mu ukázal spoustu montáží, tipů a triků, z největších kaprů, co kdy vůbec Čech ulovil. Kapra se jménem Bernardeta, který vážil přes 32 kilo! 

DVD obsahuje:
Ukázky tradičních i netradičních metod, tipy a triky, lov šoulačkou s anglickými splávky, lov z hladiny, 
kaprařské závody, mnoho ukázek montáží a postupů, vzpomínku na kapra Bernardetu 32,3 kg a další...¨

Délka: 111 minut