Dárkový poukaz na nákup rybářských potřeb 500 Kč

Elektronické dárkové poukázky na nákup rybářských potřeb na eshopu Rybina.cz . Je to ideální řešení jako dárek pro rybáře, když nechcete vybírat konkrétní dárek, nebo si nejste jisti vašim výběrem.

Popis produktu Dárkový poukaz na nákup rybářských potřeb 500 Kč

Elektronické dárkové poukázky na nákup rybářských potřeb na eshopu Rybina.cz . Je to ideální řešení jako dárek pro rybáře, když nechcete vybírat konkrétní dárek, nebo si nejste jisti vašim výběrem. Elektronický dárkový poukaz zaplatíte převodem na účet nebo online platbou a po připsání částky na náš účet Vám odešleme váš poukaz emailem. Dárkový poukaz lze vytisknout a poté darovat. Elektronický dárkový poukaz lze uplatnit pouze v internetové objednávce na tomto eshopu Rybina.cz. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení.

Uplatnění poukazu:

Pro uplatnění poukázky při nákupu přes internet zadejte kod poukazu do políčka "dárkový poukaz" v objednávce. Cena objednávky bude ponížena o částku poukazu. Pokud si nejste čímkoliv jisti pro více informací nás kontaktujte  na telefonním čísle 602 224 048 .

Poukazy zakoupené na prodejně - pro uplatnění v objednávce napište prosím do poznámky čárový kod na poukaze. Poukaz Vám odečteme od výše objednávky.

 Tip, upozornění:

Elektronický poukaz nikde nesdílejte, nepřeposílejte, dbejte, aby nemohlo dojít k nevyžádanému použití jinou osobou.

 

S Dárkový poukaz na nákup rybářských potřeb 500 Kč zákazníci nejčastěji kupují