Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Zlatá Udice 2017

   Ve dnech 26.-28.5. se konalo územní kolo Zlaté Udice. Pro letošní rok vyšlo pořadatelství na MO Hradec Králové a tak jsme se stali domácími. Soutěžli jsme s mladým týmem, ale i přesto jsme se umístili na krásném 3.místě. Mezi jednotlivci nás nejvíce potěšily obě divky, když Anička Janečková při své 1. účasti vybojovala 3.místo v kategorii žákyň. Natálka Kisacká ač soutěžila mezi žáky, ukázala že to není překážka a dokonce vyhrála celou disciplínu v lovu ryb. Poděkovani patří celému týmu ve složení: Lukáš Stříteský, Michal Vrbický, Marek Šinták, Natálie Kisacká, Anna Janečková a Jakub Janeček . Vedoucí družstva Jan Hanzal. Dale bych chtěl poděkovat všem sponzorům MO ČRS Hradec Králové a firmě Rybina rybářské potřeby za již tradičně krásné dresy a materiální podporu.
 

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka