Rybářské pruty
Zprávy od vody

Rybářské pruty

Rybářské pruty – máme širokou nabídku

 

Milujete rybaření, lov a přírodu? Příjemný pobyt u řeky či na přehradě plný zážitků rozhodně stojí za to. Vždyť proto se mnoho lidí včetně dětí vydává za rybami tak často. Velká většina sportovních rybářů začala lovit ryby už v dětství. Všechno poprvé je prý v životě nejkrásnější a v rybářství to platí dvojnásob. Rybář nikdy nezapomene na svou první docházku k vodě, první záběr či první ulovenou rybu třepotající se na udici. Tyto vzácné momenty se navždy vryjí do paměti a jsou jakýmsi hnacím motorem obvykle celoživotní vášně pro rybaření. Je dokázáno, že čím dříve si dítě "přičichne" k rybaření, tím větší je pravděpodobnost, že zůstane sportovním rybářem po celý život.

 

Pokud mluvíme o základní výbavě rybáře, samozřejmou pomůckou je bezesporu prut. Potřebuje jej každý rybář, který chce lovit ryby. Rybářské pruty se dělí dle více kritérií. Základní způsob dělení je podle druhu lovených ryb, a to na: kaprařské, sumcové, univerzální. Druhý neméně podstatný způsob je způsob lovu, na který se prut používá a to je zejména feeder, plavaná, kaprařina, sumčařina, přívlač, muškaření a mořský rybolov. A třetí způsob dělení prutů je na teleskopické a děličky (vícedílné).

 

Pokud právě hledáte pro sebe či třeba své děti vhodný prut, podívejte se náš e-shop www.rybina.cz. Nabízíme zde nepřeberné množství různých typů prutů v mnoha délkách, gramážích a kvalitě provedení od nejjednodušších sklolaminátů až po vysoce kvalitní kousky. Nabízíme také velké množství navijáků různých značek, dále rybářské oblečení, obuv a ostatní rybářské doplňky. V sortimentu máme nespočet návnad, nástrah, ať už umělých nebo živých, krmiv, pelet a boilies.

0
22.12.2011 11:37:49
Diskuse
Pro přídávání příspěvků do diskuse musíš být příhlášený.


Přihlásit se
Hodnocení obchodu na Zboží.cz