Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Rybářské potřeby pro začínajícího i zkušeného rybáře. Jak vybrat ty pravé?

Chcete začít rybařit? Pokud už jste členem Českého rybářského svazu, složili jste zkoušky a zaplatili za povolenku, zbývá vám poslední a zároveň nejpříjemnější povinnost. Nakoupit nezbytné rybářské potřeby, které vám váš nový koníček usnadní a zpříjemní zároveň.Mysleli jste, že stačí vzít prut, návnadu a vyrazit k vodě? Omyl. Pro to, abyste si mohli začít užívat ničím nerušené hodiny, vyplněné pouze uklidňujícím šploucháním hladiny rybníka, potřebujete nezbytné rybářské potřeby. Některé z nich předepisuje zákon, jiné jsou dobrovolné – ale rybářský zážitek vám výrazně zpříjemní a zjednoduší.Doby, kdy rybářovi stačil kus lískového prutu, režná niť, ohnutý špendlík a plechovka plná vypasených žížal, jsou zkrátka ty tam. Co tedy s sebou k vodě?U prutu a vlasců to nekončí.Základní vybavení každého rybáře dnes předepisuje zákon. Ze zákona potřebujete podběrák pro vytahování úlovků z vody, peán na vyndávání háčku z ryby, vezírek k uchovávání živých ryb a metr k měření délky. K vodě si s sebou samozřejmě musíte vzít svůj rybářský lístek, povolenku a přehled docházky a úlovků.To ovšem není vše. Doba pokročila a možností, jak být během rybaření ještě úspěšnější, je mnohem víc – stačí vybrat správné rybářské potřeby. A málokterý rybářský nadšenec dnes přitom zůstane jen u základu.Kromě prutů, vlasců a povinného vybavení se tedy nezapomeňte dobře zazásobit také obaly na pruty, stoličkami, vidličkami na oporu prutů nebo třeba kufříky na háčky. Koupit si můžete i živé červy a žížaly jako návnadu – za pár korun jich dostanete celou krabičku. No řekněte, není to pohodlnější než se kvůli návnadám rýpat v hlíně?Při výběru nezbytného vybavení myslete i na to, že se pro různé druhy rybaření hodí různé druhy rybářských potřeb. Pro muškaření potřebujete mušky, ke třpytkaření sadu třpytek, a rozhodnete-li se spíše pro plavanou, určitě si pořiďte stojan na prut, číhátko a pohodlné rybářské křesílko.

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka