Rybářské potřeby – pořiďte je u specialistů
Zprávy od vody

Rybářské potřeby – pořiďte je u specialistů

Lidé chodí na ryby už od nepaměti. Rybaří z různých důvodů, ať už proto, že u vody nacházejí tolik potřebný klid a relax nebo rybaření mají jako adrenalinové hobby. A jak na to, abyste mohli začít s rybolovem? Příjemné chvíle při lovu ryb se neobejdou bez odpovídajících rybářských potřeb. K základní výbavě budete potřebovat udice, vlasec podle druhu ryb, které chcete chytat, naviják velikosti, která by měla odpovídat velikosti prutu, vezírek a podběrák. Dále se neobejdete bez háčků, které jsou také roztříděny do různých velikostí, stojanu na položení udice, signalizátorů, které se zavěšují přímo pod prut nebo za špičku prutu či pinzety na vytahování háčků.

 

Všechny tyto věci byste měli i do něčeho pohodlně a prakticky uložit. Proto je vhodné pořídit si rybářský batoh a pro ten správný komfort při chytání ryb i rybářskou židli. Správný rybářský prut byste si měli vybírat podle toho, na jaké ryby se chystáte a na jaké máte povolení. Způsobů lovu na prut je totiž mnoho. Máte na výběr hned z několika možností:

- kaprařina, plavaná, lov na přívlač, muškaření a další druhy rybolovu.

Navštivte náš rybářský e-shop www.rybina.cz, který nabízí rybářské potřeby - rybářské navijáky, pruty a rybářské doplňky pro všechny techniky lovu ryb. Máme velmi široký sortiment rybářských potřeb v různých cenových hladinách. Vybere si u nás opravdu každý rybář – ať už začínající nebo pokročilý lovec, který potřebuje již náročnější či specializovanější výbavu.

0
22.12.2011 11:39:33
Diskuse
Pro přídávání příspěvků do diskuse musíš být příhlášený.


Přihlásit se
Hodnocení obchodu na Zboží.cz