Rybářské potřeby - křesla, lehátka i navijáky
Zprávy od vody

Rybářské potřeby - křesla, lehátka i navijáky

Rybářské potřeby - křesla, lehátka i navijáky

 

Každý správný rybář potřebuje celou škálu doplňků. Ať už patříte mezi zkušené rybáře, kteří každoročně z českých rybníků vyloví desítky či stovky ryb, nebo provozuje jen sportovní rybolov pro zábavu, rádi bychom vám doporučili výběr a nákup rybářských potřeb v našem obchodě. Disponujeme opravdu širokým sortimentem, ve kterém si jistě vyberete ke své spokojenosti.

 

Bohatá nabídka rybářských potřeb

Co vše tedy rybář potřebuje? Naše rybářské potřeby zahrnují například rybářské navijáky, které je dobré vybírat dle techniky a očekávání. V naší nabídce na www.rybina.cz naleznete navijáky s přední i zadní brzdou, s volnoběžnou brzdou, bojovou brzdou, muškařské navijáky nebo matchové navijáky. K nim si nezapomeňte dokoupit také vlasce a šňůrky.

 

Pro každého rybáře je dále nezbytný kvalitní rybářský prut. U nás můžete vybírat ze značek Shimano, Cormoran, JRC, Esox, Albastar, Mivardi a z mnoha dalších. Nabízíme jak kaprové dělené pruty, tak i teleskopické pruty, štikové pruty, pruty na sumce a mořské ryby, muškařské pruty, biče, děličky nebo třeba rybářské sety pro děti.

 

Rybářská křesla a lehátka pro pohodlné rybaření

 

Aby rybaření byla velká pohoda, nelze rybařit ve stoji nebo na staré nepohodlné židli. Proto jsme pro své zákazníky připravili také nabídku rybářských křesel, lehátek a bivaků. Křesla jsou většinou rozkládací, takže je k vodě snadno přenesete. Jsou vyrobena z odolného materiálu, který vydrží i hrubší zacházení. Rybářská lehátka oproti nim nabízejí větší velikost i komfort. Dají se využít jak k odpolednímu odpočinku u rybníka, tak i na spaní v noci. V kombinaci s hřejivým bivakem vám v nich bude útulně i za chladnějšího počasí.

 

Dále u nás zakoupíte speciální rybářské oblečení, obuv, nafukovací čluny a motory, háčky, krmítka, různé knížky, čelovky a další osvětlení, nebo váhy, nože, přepravní vozíky, zkrátka vše, co vás v souvislosti s rybařením jenom napadne.

0
09.09.2009 12:18:08
Diskuse
Pro přídávání příspěvků do diskuse musíš být příhlášený.


Přihlásit se
Hodnocení obchodu na Zboží.cz