Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Prosincové rybaření

      Jelikož se nám blíží konec roku a Ježíšek nám klepe na dveře, pro nadšené vláčkaře to znamená jediné. To, že s koncem roku nastane půlroční přestávka. Proto jsme já Honza a Leon vyrazili na poslední vláčko roku 2011. Při příjezdu na místo nás přivítal ostrý a studený severák a hrstka rozmrzených rybářů. Ti nás moc nepovzbudili a na dotaz " jak to bere?" odpověděli typicky česky .... Bylo pod mrakem, foukal ostrý vítr a vlny se mlátily o břeh jedna za druhou. Vytáhli jsme nářadí a šlo se na věc.

     Již první nához byl u obou jaksi zvláštní, vytáhli jsme něco a na tom spousty škebliček. Takže opět nához a zase tupá rána do prutu, tušil jsem vázku nebo klacek, který jsem pomalu ale jistě táhnul na břeh. Voda nebyla moc čistá , tím bylo větší překvapení, když jsem si přendával prut z ruky do ruky , že ten

"klacek " se začal nějak hýbat a moje Catana se podezřele začala klepat a ohýbat. Povolil jsem brzdičku a začal rozjezd, to už bylo jasné, že tam něco je. A bylo! Po pár minutách jsem vytáhnul krásného candáta  62 cm , evidentně dobře nabaštěného, protože měl pěkně velké břicho. Byl to skvělý pocit na druhý nához dostat takovou rybu.

     Druhý candát nám přišel z čista jasna na 4 cm žluté kopyto s 5 gramovou jiggovkou. Krásný, rychlý a dlouhý záběr, tušili jsme kapitálního okouna, ovšem překvapení bylo, když mi na břehu přistál candát obecný v délce 60 cm ze sloupce. Nádhera! Nakonec se nám podařil ještě okoun 35 cm a sice zmrzlí, ale šťastni jsme jeli domů.

  Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2012!

Váš tým Rybářské potřeby Rybina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka