Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Pohodlná rybářská křesla vás zbaví chladu i bolavých zad

   Vracíte se z ryb unavení, rozlámaní a promrzlí? Možná za to nemůže jen nevlídné počasí, ale tak trochu i vy sami. Mnoho rybářů se neustále zanedbává a dlouhé hodiny u vody prosedí na nepohodlných skládacích židlích. Kvalitní rybářská křesla přitom mohou z rybaření udělat zcela nový zážitek.Napadlo by vás postavit si k jídelnímu nebo pracovnímu stolu obyčejnou plátěnou nebo plastovou židličku? Asi těžko a není se čemu divit. Při delším sezení není nic tak důležitého jako kvalita židle, kterou používáme. Vědí to vaše záda a zřejmě to minimálně tušíte i vy.Na to, co je pro nás samozřejmé doma nebo v práci, ale tak trochu zapomínáme ve chvíli, kdy vyrážíme na ryby. V tu chvíli jde pohodlí a kvalita stranou – hlavně aby se nám skládací židlička nebo křesílko vešly do batohu.A tak není výjimkou, že dlouhé hodiny u vody prosedíme na nekvalitní židli nebo křesle a naše záda trpí. Přitom málokde se nasedíme tolik jako právě u vody. Přestaňte se konečně zanedbávat a pořiďte si na své rybářské výpravy kvalitní sedátko. Pohodlná rybářská křesla pozdvihnou váš zážitek na zcela novou úroveň. Dají se jednoduše nastavit podle vašich potřeb a vy tak můžete prosedět dlouhé hodiny a hodiny, aniž by vám o sobě začala nepříjemně dávat vědět záda.A nejen to. Kvalitní posezení ocení i ti, kteří trpí na častá nachlazení nebo zkrátka jen hůře snášejí rozmarné výkyvy počasí. Vždyť si vzpomeňte – kolikrát jste se z ryb vrátili nejen rozlámaní, ale i prostydlí až na kost? Rybářská křesla a jejich nabídka. Jak vybírat?Stejně jako u dalšího rybářského vybavení, i u křesel platí, že se vyplatí důkladně rozmyslet, k čemu budete křeslo potřebovat, a tomu i přizpůsobit jeho výběr.Pokud například víte, že strávíte hodně času na pěších cestách k vodě, pak by jedním z hlavních faktorů výběru měla být váha křesla. Pokud vás trápí častá nachlazení, určitě se poohlédněte po silněji polstrovaném křeslu. Faktorů je celá řada, stejně jako je mnoho různých typů rybářských křesel. Tak vyberte moudře a šťastný lov!

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka