Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Podzimní přívlač

   Noční mrazíky a krásné slunečné dny jsou skvělou pozvánkou na parádní podzimní přívlač. Rozhodli jsme se tedy s kamarády, že vyrazíme na jednu východočeskou vodní nádrž. Po příjezdu na místo nás přivítalo typické podzimní počasí plné mlhy. Naší cílovou rybou byl okoun, což se již při prvních náhozech nezdál být žádný problém. Téměř při každém náhozu jsme měli krásně živé záběry okounků asi 20 centimetrových. Chytali jsme na zelené smáčky, což byl výborný tah, protože s přibývajícím časem a začínajícím krásným slunečným dopolednem se nám zvětšovaly i ulovené ryby. Nebyl vůbec žádný problém zapřáhnout 35 centimetrové okouny a třeba i několik ryb za sebou. Po několika hodinách chytání nás přepadl hlad, takže jsme zamířili do místní hospůdky, kde právě probíhala zabíjačka. Tam jsme se zahřáli super prdelačkou a guláškem a vyrazili jsme zpět na místo činu. Bylo krásné azuro, ryby se vyhřívaly na hladině a občas někde zalovil okoun, bolen nebo štika. Záběrů už nebylo tolik, ale povedlo se nám na 8 centimetrové kopyto po krásném zdolávání vytáhnout okouna 40 centimetrů a asi 1 kilo. To byl zlatý hřeb dne a s pocitem skvělé rybačky jsme vyrazili domů směr Hradec. A příště se vydáme třeba na štiky...

Honza a  jeho tým.

 

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka