Poděkování
Zprávy od vody

Poděkování

  Dobrý den. Vzhledem k tomu, že takovýto článek píšu poprvé, tak se nechci nějak více rozepisovat, spíše chci Vám, pracovníkům prodejny rybářských potřeb Rybina v Hradci Králové, poděkovat za dobré rady při konzultacích různých rybářských technik, zvolení správných nástrah a návnad, různých montáží a návazců, při lovu nejen kaprů v našich vodách, včetně nákupu rybářského vybavení, kterého každý rybář potřebuje „na velké auto“.

  Vzhledem k tomu, že jsem se tuto rybářskou sezónu zaměřil pouze na lov kaprů, potřeboval jsem zvolit vhodné boilies a to jak na zakrmování, tak i na lov kaprů. Nechci dělat reklamu žádnému výrobci boilies, každý z rybářů určitě již vyzkoušel nepřeberné množství těchto „zázračných“ kuliček, ale potřeboval jsem změnu, a tak jsem na vyzkoušení zakoupil boilies od Rybiny, konkrétně příchuť oliheň a brusinka/oliheň (ø 20mm). Na první letošní výpravě v červnu 2012 (5-ti denní) se mi podařilo 35 záběrů, byli chyceni kapři od 70 cm do 89 cm, a co mi udělalo největší radost bylo to, že 10 kaprů bylo nad 80 cm a dostal jsem se váhou kapra i nad 15 kilo. V průběhu prázdnin jsem pak učinil pár dalších menších výprav, kdy jsem byl s fungováním zvoleného boilies také velmi spokojen. 

   Z poslední dvoudenní výpravy koncem srpna se mi podařil dokonce osobáček šupináč 90 cm, kdy jsem měl sice jen 13 záběrů, ale 9 kaprů bylo od 82 cm do 90 cm, váhově 11-13 kg, pro mě maximální spokojenost. Takže jako poděkování, a také abych se mohl trošku pochlubit, jaké úlovky se mi podařilo na VAŠE boilies „dostat“ před kamarádův objektiv, přikládám pár fotografií a těším se na další spolupráci.

Aligátor

2
09.09.2012 20:00:00
Diskuse
karel18.09.2012 | 09:50:45
Kapři jsou z Oplatilu tak že z polosoukromé vody .
david11.09.2012 | 19:48:43
ahoj, kapři jsou ze svazové vody? moc pěkní :-)
Pro přídávání příspěvků do diskuse musíš být příhlášený.


Přihlásit se
Hodnocení obchodu na Zboží.cz