Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Obal na pruty – vhodný dárek pro rybáře

   Ryby chytám příležitostně zhruba od puberty, ale teprve před pár lety u mě propukl tento úžasný koníček naplno. Tato závislost je nakažlivá, jelikož můj osmiletý syn začíná mít stejné příznaky jako já.:) Kolem jedoucí pěkné fáro či super moderní motorka nás nechávají klidnými, když ale uvidíme vodu – ať už je to řeka, rybník nebo přehrada, okamžitě se nám rozsvítí očička a už jdeme hledat nějaké to správné místo na chytání. Rybařina je nerozlučně spjata s přírodou. Kdo miluje rybařinu, zároveň se upsal i přírodě. Lepší zálibu jsem - nejen pro sebe, ale především pro svého syna - nemohl najít.

Myslím, že pro celou rodinu má náš koníček mnoho výhod. Za prvé, celá rodina tráví spoustu času v přírodě, na čerstvém vzduchu. Syn nesedí u počítače, jako většina ostatních dětí atd. Manželka pro mne nemusí složitě vymýšlet, jaký dárek mi koupí k vánocům, narozeninám a podobným příležitostem. Vždy mi vybere nějakou novou pomůcku či věcičku do mé rybářské výbavy a může si být jista, že já budu takovým dárkem nadšen. Samozřejmě, že mi nekupuje pruty či navijáky, toto vybavení si musím rozhodně vybrat sám.

Ale třeba loni k vánocům jsem od ní dostal velice luxusní a pohodlné rybářské křesílko, bez kterého už teda nedám ani ránu. Vybrala fakt dobře, sedím si u vody jako pašaJ. Letos k narozeninám jsem zase dostal nový, velice kvalitní obal na prut. Ten starý už se mi totiž delší dobu rozpadal a já pořád mluvil o tom, že si musím koupit nový, ale nějak jsem se k tomu neměl. A musím říct, že opět vybrala perfektně. Obal je tříkomorový, má veliké pevné zipy, pevná poutka, tři velké a tři malé postranní kapsy a kapsu na vidle, kobru atd. Do dvou komor dávám pruty i s navijáky a do třetí se mi v pohodě vejde campingová skládací židlička a teleskopický podběrák. Obaly na pruty jsou prostě skvělým dárkem pro každého rybáře.

 

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka