Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Muškaření v prosinci

    Pstruhová sezóna 2014 je již minulostí. Po jedenácti dnech však přišel stesk po tečkovaných krasavcích našich řek a tak jsme ve čtvrtek 11.12. vyrazili na mimopstruhovou Úpu.

   Po příjezdu k řece celkem hustě sněžilo. To nám však náladu nezkazilo a po řádném převléknutí jsme v sestavě Honza, Leon a já začali chytat. První rybou byl pidi potočák, který se nechal zlákat růžovým blešounem na horním přivěsu Leonova prutu. Postupně jsme začali zdolávat ryby o velikostech 15-35cm. nejčastějším úlovkem byli lipani, kterým chutnaly nymfy v růžových barvách.

   Zhruba po hodině chytání jsme se přesunuli na další úsek, který jsme dobře znali, ale nízký stav a čistota vody nám umožnili chytat pouze na hlubším proudu o délce 15 metrů. Přesto jsme zde chytali pěkné lipany, z nichž někteří téměř atakovali hranici čtyřiceti centimetrů.

   Během dopoledne jsme ulovili zhruba 30 ryb. Dalším pozitivem bylo testování prutů BFC. Já osobně jsem měl možnost chytat s 10ti stopovým prutem AFTMA 3/4 a musím říci, že jsem byl mile překvapen. Chytal jsem s francouzským návazcem a kvalita prutu určitě předčí cenu. Každému, kdo by chtěl zkusit tuto metodu pruty BFC vřele doporučuji. Leon a Honza chytali krátkou nymfu se dvěma návazci.

Petrův zdar

Slávek

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka