Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Letošní sumci z Itálie

  Super, zase jedem jako každý rok na jaře do Itálie a letos to bude na kanály v blízkosti řeky Pád. V neděli večer jsme zabalili a vyrazili směr Praha, Mnichov, Insbruck, Padova a dál.

Ráno dorážíme na poštu, kde jsme si zakoupili povolenky v ceně 13 Euro a valíme směr první místo, Které vybral Michal. Rozbalíme bivaky, složíme pruty, zavezeme bójky a už se snažíme dochytávat nástražní ryby, s kterými je již tradičně vždy problém. Jakmile se setmí, už vždy přestáváme chytat nástražky, abychom nebyli u vody moc hluční a nerušili sumce při večeři.
   První noc nevydržíme být moc dlouho vzhůru, jelikož po cestě jsou všichni unaveni. Už první noc ve 4 hodiny ráno, přišel první krásný záběr na Michalův prut a hned na začátek krásná ryba 157cm. Bomba, dáme panáka a jdeme to dospat. V 5:30 zazvonila opět rolnička, tentokrát na můj prut. Sumec byl menší 135cm, ale opět krásná ryba v nejlepší kondici. Ráno  Tomáš, který byl s námi vůbec poprvé v itálii, nešel po druhém záběru ani spát, zakřičel "Bere ti to!" a moje odpověď byla ,"Tak to sekni!" Sumec byl malý, ale stejně potěšil, super, výprava začínala velmi dobře. Tak jsme si říkali, že jsme se konečně trefili do termínu a počasí, kdy to bude brát. Následoval druhý a třetí den i noc, kdy jsme schytali absolutní debakl. Ani ty nástražky nebraly. Po třetí noci jsme se přestěhovali na jiné místo a opět se nám začalo dařit. Začaly brát nástražky v ideální velikosti. Večer jsme zavezli všechny pruty, na háčky jsme pověsili čerstvé ryby a naděje opět žila. Opět sedíme v křeslech, popíjíme a potichu debatujeme nad neúspěchem druhé a třetí noci, když se Tomovi ohne jeden z jeho prutů. Ohnul se dost, ale trhačka nepraskla. Po chvilce se to stalo znovu a Tomáš nevydržel a zaseknul. Na prutu visel sumec kolem metru. To stejné se stalo ještě jednou mě, ale já nebyl tak uspěšný a sumce jsem nechytil. Do rána se už nic nedělo a naše výprava po čtvrté noci byla u konce. Ráno jsem zabalili a vydali jsme se směr domov. I tak jsme si to užili, za čtyři noci docela úspěch a těšíme se na místo zase na podzim.

Leon

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybina e-shop Vám nabízí široký výběr rybářských potřeb. Rybářské pruty, navijáky, vlasce, stojany na pruty a další. Nabízíme skvělé akce a slevy na rybářské potřeby po celý rok.

Rybářské potřeby Rybina e-shop

       Připravili jsme pro Vás rybářské potřeby k rybaření jako jsou rybářské prutyrybářské navijákystojany na pruty, rybářské vlasce, sňůry, rybářské podběráky, oblečení pro rybáře, nafukovací čluny , motory, rybářská křesla, rybářská lehátka, bivaky a deštníky, krmení pro ryby, boilies, obaly na pruty, čelovky, umělé nástrahy, rybářská bižuterie, knihy o rybaření a další. 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka