Informace:
774 739 292
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Zavážecí lodičky

          Zavážecí lodičky slouží nejen k zavážení návnad a nástrah, ale také k zakrmování zejména na nepřístupných a místech ve velké vzdálenosti.

          Zavážecí loďka je nástrojem profesionálních rybářů a velkým pomocníkem při rybaření. Nabízíme Vám lodičky značky Mivardi a Sportcarp.

         

Zobrazit Filtry
Značky
Výrobce
Cenový filtr:
Cenový limit
Stav
Akce
Doprava zdarma
Akční set - Zavážecí loďka a bezdrátový sonar do 300m
Akční set - Zavážecí loďka a bezdrátový sonar do 300m
aKČNÍ SET - Zavážecí loďka S NaHaZOVaCÍM sonarem <br /> V akční ceně nyní speciální set pro kapraře. V jedné zvýhodněné ceně pouze do vyčerpání zásob. Nadhazovací sonda se sonarem Fish Finder a Vyvážecí loďky BL.<br /> <br /> Balení obsahuje: <br /> 1ks Zavážecí loďka BL s dosahem 500m a kapacitou 1,5kg<br /> 1ks Nahazovací sonda<br /> 1ks Sonar Fish Finder<br /> <br /> Sonar s dosahem 300m <br /> Toto malé přenosné zařízení zobrazuje informace zpod vodní hladiny ve formátu jednoduchém na pochopení. Horní část displeje odpovídá hladině vody na místě sondy a spodní část obrazovky odpovídá hloubkovému rozsahu automatické přepínání podle hloubky vody. Kontura dna se mění podle změny hloubky pod lodí. Číslicové zobrazení hloubky poskytuje přesné informace o hloubce, rybách a teplotě vody. Podle pohybu lodě se mění i vykreslení tvaru a složení dna. Ryby, shluky malých ryb a teplotní vrstvy jsou také vykresleny při zaznamenávání sonarem.<br /> Parametry: <br /> Napájení sonaru: 8-aa alkalických baterií nebo 12V Bat. (Není součástí)<br /> Napájení sondy: 1x Baterie CR2032<br /> Displej: FSTN LCD 160x132 pixelů<br /> Podsvícení dispeje: 8 bílých LED<br /> Hloubkový rozsah: 0,6 - 100 metrů<br /> Úhel snímání 45 °<br /> Frekvence sonaru 125kHz<br /> Frekvence bezdrátového přenosu 433,92MHz<br /> Pracovní dosah 300 metrů<br /> Vnitřní paměť - zapametanie uživatelských nastavení<br /> Použití: sladká / slaná voda<br /> <br /> Vyvážecí loďka BL <br /> Zavážecí loďka s jednoduchým dálkovým ovládání do jedné ruky s dosahem až 500m. Extrémně stabilní i ve vysokých vlnách a ve větru. Rybáři ocení jednoduchost a vysokou spolehlivost. Vždy bez problémů dopraví až 1,5kg krmné směsi na vaše lovné místo.<br /> Parametry: <br /> elektronický ovladač s dosahem až do 500m<br /> nosnost 1,5kg<br /> světla vpředu (bílé)<br /> světla vzadu (modré)<br /> váha 5,3kg<br /> vrtulový pohon<br /> adaptér na dobíjení 230V / 12V<br /> adaptér na 230V / 12V<br /> zdarma akumulátor 12V / 7ah<br /> rozměry lodě: 68cm x 32cm x 33cm
16 936 Kč
Skladem
Detail
Proč nakupovat u nás
Heureka