Kategorie

Versus VS 3078 žlutý

Tělo je vyrobeno z nárazuvzdorného polymeru. Kryt je z velmi houževnatého a odolného materiálu. Panty a kroužky zámku jsou vyrobeny z vysoce odolné nerezové ocele, aby byla zajištěna dlouhá životnost. Mikrožebrování vám dovolí využít každý kousek prostoru. Přepážky mohou být přenastaveny do mnoha různých variant. Jistící zámek víka zamezí nechtěnému otevření horní části při jeho odklopení. Horní část má na bocích odvětrávací otvory. Na obou stranách je držák kleští nebo peánu. Ten je tvarován tak, aby se dal použít když kufr položíte nebo i postavíte. Na spodku jsou protiskluzové gumy. Kufr bude držet na místě i při použití na lodi. Na spodní části kufru je rukojeť s pojistkou proti otevření. Pokud nezamknete zámky kufru, rukojeť při přenášení nedovolí jeho otevření (tato pojistka není určená na běžné nošení, dbejte tedy, aby zámky byly vždy uzavřeny). Možnost vložit krabičku typu SFC LL, SFC F, WG 9, WP 3, VSM126571, VS 820ND a NDM.

Popis produktu Versus VS 3078 žlutý

Konstrukcedělená
Transport
Transport
Délka
Délka
Vrhací zátěž
Vrhací zátěž
Váha
Váha
Velikost navijáku40
Typ navijákusmekací
Brzdy navijákuzadní
Kapacity cívkym/mm
Celkem ložisek0
Převod navijáku:1
MJ1 kus

Tělo je vyrobeno z nárazuvzdorného polymeru. Kryt je z velmi houževnatého a odolného materiálu. Panty a kroužky zámku jsou vyrobeny z vysoce odolné nerezové ocele, aby byla zajištěna dlouhá životnost.

Mikrožebrování vám dovolí využít každý kousek prostoru. Přepážky mohou být přenastaveny do mnoha různých variant.

Jistící zámek víka zamezí nechtěnému otevření horní části při jeho odklopení. Horní část má na bocích odvětrávací otvory.

Na obou stranách je držák kleští nebo peánu. Ten je tvarován tak, aby se dal použít když kufr položíte nebo i postavíte.

Na spodku jsou protiskluzové gumy. Kufr bude držet na místě i při použití na lodi.

Na spodní části kufru je rukojeť s pojistkou proti otevření. Pokud nezamknete zámky kufru, rukojeť při přenášení nedovolí jeho otevření (tato pojistka není určená na běžné nošení, dbejte tedy, aby zámky byly vždy uzavřeny).

Možnost vložit krabičku typu SFC LL, SFC F, WG 9, WP 3, VSM126571, VS 820ND a NDM.