Kamenná prodejna:
774 739 292
E-shop:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Věrnostní program Rybina

Věrnostní program Rybina 

  Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás věrnostní slevový program, který umožňuje získat slevu 2-10% na zboží. Každý registrovaný zákazník se již při první objednávce zařadí do slevového programu a získává slevu 2% z nákupu. Podmínkou je provést objednávku jako registrovaný a PŘIHLÁŠENÝ zákazník. Ceny v e-shopu se Vám automaticky přepočítají již při přihlášení!

Zaregistrujte se ZDE...

 

1. Podmínky a pravidla

  Nárok na slevu má každý registrovaný zákazník. Podímkou je provést objednávku jako přihlášený zákazník. Přihlášení i registraci provedete nahoře na hlavní straně e-shopu. Věrnostní program platí pouze v e-shopu Rybina.cz .

 

2. Slevové limity

  Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek registrovaného zákazníka. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšena sleva na odpovídající hodnotu. Načítání slev není časově omezeno. Do součtu objednávek se započítávají pouze převzaté a zaplacené objednávky. Slevy se nevztahují na již zlevněné, akční zboží a zboží ve výprodeji (a to je zboží označené růžkem Akce, Doprodej, procentuální sleva).

  

 Limity při součtu objednávek:              Slevová kategorie:

     1.       1 Kč - 10. 000 Kč                        2 % sleva

     2.       10 001 Kč - 20 000 Kč                5 % sleva

     3.       20 001 KČ  -  50 000 Kč              7 % sleva

     4.       50 001 Kč a více                        10 % sleva 

 

3. Všeobecná ustanovení

  Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek věrnostního programu.

 Výše uvedené podmínky platí od 7.12.2010 .

 Provozovatel se zavazuje zpracovávat osobní údaje člena věrnostního programu v souladu se zákonem, viz. obchodní podmínky .

 

 

Proč nakupovat u nás
Heureka