Kategorie

Trakker Products Trakker Pouzdro na raketu - NXG Spod & Marker Holster

0 hodnocení
Náš kód: i310_84924735
Běžné zboží

Šikovný prostředek pro uchovávání a snadný transport Vašeho markeru, spodové rakety nebo jiných zakrmovacích pomůcek. Neoprenová konstrukce ochrání Váš prut před škrábanci a odřeninami. Na konci Vaší výpravy vložte svoji zakrmovací pomůcku do pouzdra, šetrně umístěte svůj vlasec do speciálně navrženého gumového poutka a zapněte zip, tím zajistíte všechen obsah. Poté pomocí poutka na suchý zip upevněte pouzdro na druhé očko prutu. Nyní složte prut jako obvykle a pomocí neoprenového poutka pomocí suchého zipu připevněte pouzdro na blank prutu.  Vlastnosti produktu ochranná neoprenová konstrukce speciálně navržené gumové poutko na vlasec dostatečně velké pro většinu spodových raket a jiných pomůcek pro zakrmování nebo nahazování vhodné pro většinu markerů na trhu poutka pro upevnění k prutu a očku na suchý zip Technické parametry: Rozměry: 25×6cm... Celý popis

399 Kč
379 Kč
 Cena po  registraci
Skladem na eshopuDoručení dopravcem 
Popis zboží

Šikovný prostředek pro uchovávání a snadný transport Vašeho markeru, spodové rakety nebo jiných zakrmovacích pomůcek. Neoprenová konstrukce ochrání Váš prut před škrábanci a odřeninami.

Na konci Vaší výpravy vložte svoji zakrmovací pomůcku do pouzdra, šetrně umístěte svůj vlasec do speciálně navrženého gumového poutka a zapněte zip, tím zajistíte všechen obsah. Poté pomocí poutka na suchý zip upevněte pouzdro na druhé očko prutu. Nyní složte prut jako obvykle a pomocí neoprenového poutka pomocí suchého zipu připevněte pouzdro na blank prutu.

 Vlastnosti produktu

  • ochranná neoprenová konstrukce
  • speciálně navržené gumové poutko na vlasec
  • dostatečně velké pro většinu spodových raket a jiných pomůcek pro zakrmování nebo nahazování
  • vhodné pro většinu markerů na trhu
  • poutka pro upevnění k prutu a očku na suchý zip

Technické parametry:

Rozměry: 25×6cm