Kategorie

Sada Flajzar pro bezdrátový příposlech DBX03

Sada Flajzar pro bezdrátový příposlech

Popis produktu Sada Flajzar pro bezdrátový příposlech DBX03

Nový digitální bezdrátový příposlech Flajzar DBX-03
Miniaturní kapesní přijímač vyhodnocuje signály z vysílače umístěného u vašich prutů. Vysílač je propojen se signalizátory krátkým kabelem (1m), proto je možné připojení téměř libovolného signalizátoru od téměř libovolného výrobce (99% kompaktibilita) - podmínkou je konektor JACK2,5mm (ten používá většina světových výrobců)*.
Prioritně určeno pro spolupráci s našimi signalizátory FLAJZAR.
Pokud signalizátor zaznamená záběr, vysílač okamžitě vysílá signál a až na 100m se rozezní váš kapesní přijímač. Kromě zvukové signalizace je přijímač vybaven i optickou signalizací (pro každý kanál zvlášť), dále regulací hlasitosti, signalizací stavu baterie.
Ochrana proti falešným poplachům a rušení: Každá souprava má individuální digitální adresu, která zaručuje, že se nemůže přijímač splést a vyhodnotit záběr z jiného vysílače nebo reagovat na nějaké rušení podobným zařízením od jiného výrobce.
Přijímač se zkrátka naučí pouze vysílače a čidla, které mu přidělíte.Vše ostatní ignoruje .Učící režim dovoluje čidla dodatečně přikupovat a "přiučovat".
Napájení přijímače i vysílače zajišťují dvě běžné mikrotužkové baterie AAA s dlouhou živostností. Vysílací frekvence 868MHz.
Na zadní straně přijímače je prakiický klips pro uchycení na pásku, 
Sada obsahuje vysílač pro tři pruty a přijímač. V ceně i baterie a ochranné pouzdro.

        Souprava bezdrátového příposlechu DBX byla navržena jako univerzální, připojitelná téměř k libovolnému signalizátoru záběru od libovolného výrobce. Oceníte ji zejména ve špatném počasí nebo v noci, kdy z nějakého důvodu nelze sledovat signalizaci přímo na signalizátoru záběru.

        Skládá se z vysílače, který má na vstupu krátký kabel s konektory, prostřednictvím kterých lze připojit až tři (u tříkanalové verze), nebo čtyř (u čtyřkanálové verze) signalizátory záběru. Jakmile dojde k záběru, signál je vysílačem vyhodnocen a na velkou vzdálenost bezdrátově přenesen na přijímač. Přijímač signalizuje záběr zvukově i opticky. Vysílač i přijímač jsou vybaveny kontrolou stavu baterie.
         Vysílač se připevní zašroubováním do vidličky nebo stojanu, přijímač má v zadní částí klips pro snadné uchycení např. za opasek. Kvalitní alkalické baterie jsou součástí dodávky, stejně tak ochranné pouzdro. Ke čtyřkanálové soupravě lze navíc dokoupit a připojit až dvě bezdrátová pohybová čidla DBX-PIR, která jsou vybavena senzorem s optickým hlídáním pohybu v úhlu 90° a vzdálenosti až do 6 metrů a navíc senzorem registrujícím otřesy a změnu polohy. Unikátní čidlo napájené dvěma mikrotužkami AAA střeží váš majetek, např. zaparkovaný automobil, motocykl, karavan nebo lovné místo.

Parametry přijímače
:

 

 • rozměry: 82 x 34 x 25mm

 • signalizace: zvuková i optická

 • napájení: 2x běžná mikrotužka AAA

 • regulace hlasitosti

 • svítilna (u čtyřkanálové verze

Parametry vysílače

 • rozměry: jen 82 x 34 x 25mm

 • počet vstupů: 3 

 • typ konektoru: standard JACK 2,5mm

 • lze objednat redukce JACK 3,5mm

 • napájení: mini 12V baterie

 • navíc integrován alarmový otřesový senzor proti odcizení

 • Záruka 3 roky!