Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Rybářská šňůra Stren Sonic Braid zelená

Splétaná šňůra tmavě zelené barvy, vhodná na přívlač, mořský rybolov a oblíbené v silnějších průměrech na lov sumců.  Celý popis
Výrobce:  Stren
Stren
Dostupnost: 
Momentálně nedostupné
Cena s DPH:
696 Kč
Cena po registraci:
661 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Rybářská šňůra Stren Sonic Braid zelená

          Splétaná šňůra tmavě zelené barvy, vhodná na přívlač, mořský rybolov a oblíbené v silnějších průměrech na lov sumců. Vyšší pevnost a hladký povrch, který zajistí rychlé odvinutí a tím daleké hody. Nulová průtažnost, díky které poznáte ty nejcitlivější záběry. Kulatý tvar a plná konstrukce, zabrání zamotávání a usnadní navazovaní uzlů. Extrémně pevná konstrukce, která je pevnější než ocel. Úžasná odolnost a životnost, předurčila tyto splétané šňůry k jednomu z nejlepších výrobků na trhu.

          Vyrobeno v USA. Vyšší pevnost a hladký povrch, který zajistí rychlé odvinutí a tím daleké hody. Nulová průtažnost, díky které poznáte ty nejcitlivější záběry. Kulatý tvar a plná konstrukce, zabrání zamotávání a usnadní navazovaní uzlů. Extrémně pevná konstrukce, která je pevnější než ocel. Úžasná odolnost a životnost, předurčila tyto splétané šňůry k jednomu z nejlepších výrobků na trhu. Vyrobeno v USA. Vyšší pevnost a hladký povrch, který zajistí rychlé odvinutí a tím daleké hody.

          Nulová průtažnost, díky které poznáte ty nejcitlivější záběry. Kulatý tvar a plná konstrukce, zabrání zamotávání a usnadní navazovaní uzlů. Extrémně pevná konstrukce, která je pevnější než ocel. Úžasná odolnost a životnost, předurčila tyto splétané šňůry k jednomu z nejlepších výrobků na trhu.

 

Vyrobeno v USA.

Parametry
průměr0,18 mm
nosnost6,4 kg
návin274,0 m
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka