Kategorie

Prologic Kaprový Prut C3 Fulcrum FS 3,6m 3,25lb

Značka: Prologic
Náš kód: P45486

Dlouho očekávaná novinka C3 Fulcrum konečně dorazila. Jedná se o výsledek vášnivého procesu navrhování s více než třemi roky vývoje.... Celý popis

4 399 Kč
4 179 Kč
 Cena po  registraci
Skladem - můžete mít dnesOsobní odběr na prodejně v Hradci Králové ZDARMADoručení dopravcem 
Popis zboží

Dlouho očekávaná novinka C3 Fulcrum konečně dorazila. Jedná se o výsledek vášnivého procesu navrhování s více než třemi roky vývoje. V základech vychází z naší vysoce žádané řady prutů Inspire. Složitý proces přesného skládání více vrstev vysoce modulovaného (HM) uhlíku nám umožnil vytvořit elegantní a ohromující pruty zakončené 3K uhlíkem, které pracují tak dobře, jak vypadají. Speciální technologie ‘Cross-over’ pokládání uhlíkových vláken vytvořila ultra tenký blank prutu. Ten byl navržen tak, aby poskytoval neuvěřitelnou rychlost díky zachované tuhosti. To vede k větší přesnosti hodů a umožňuje dosažení ještě větších vzdáleností s menší námahou. Jemně vyladěný konstrukční proces je výsledkem velmi vysokého výrobního standardu, který poskytuje větší pevnost stěn, lehkost, perfektní vyváženost a dlouhou životnost. Celá řada prutů C3 Fulcrum je osazena 50/40 - 16mm očky Gunsmoke PKW, které výrazně zlepšují efektivitu nahazování a minimalizují riziko zachycení trávy nebo jiných nečistot a následného ucpání očka. Použití stylového černě eloxovaného sedla navijáku HD-Inspire umožňuje perfektní přenos vjemů od špičky až k navijáku. Super tenká odolná japonská smršťovačka poskytuje optimální úchop a kovová laserem opracovaná koncovka v kombinaci s elegantními černými detaily poskytuje exkluzivní vzhled a styl, který byste očekávali jen u prémiových prutů stavěných na zakázku ve vyšší cenové relaci. Řada C3 Fulcrum obsahuje dvě rozdílné akce prutů: AR (All Round) – univerzální pruty na zdolávání a XD (Extra Distance) – pruty s rychlou progresivní akcí na daleké nahazování.
Také jsme vylepšili naši oblíbenou řadu prutů Fast Water začleněním těchto nových pokročilých materiálů a konstrukčních technologií tak, abychom získali sérii prutů, kterou považujeme v dnešní době za nejlepší pro lov v rychle tekoucích vodách.

 

• Vícevrstvý 3K HM uhlík

• Speciální technologie ‘Cross-over’ pokládání uhlíkových vláken

• Ultra tenký citlivý blank

• Naváděcí PKW-50mm očka (mimo 10ft)

• Špičkové očko 16mm Anti-frap

• Strojově obráběné černě eloxované sedlo navijáku Inspire

• Plná rukojeť z japonské smršťovačky (dělená na modelech Fast Water a Spod)

• Exkluzivní stylové detaily

Parametry
Testovací Křivka: 3,25 lb
Počet Dílů: 2
Délka prutu: 3,6m (12ft)