Kniha jak se loví umělými nástrahami

Kniha jak se loví umělými nástrahami

Popis produktu Kniha jak se loví umělými nástrahami

V osmém dílu edice "Jak se loví" se tentokrát dozvíte vše potřebné o umělých nástrahách, jejich použití při lovu dravců a o základním vybavení pro přívlač.

Kniha "Jak se loví s umělými nástrahami" je rozdělena do čtyř částí. První popisuje a seznamuje s téměř všemi dosud známými druhy umělých nástrah, jako jsou třpytky, woblery, twistry a podobně. V druhé části autor  prozrazuje, na základě vlastních ověřených zkušeností, různé taktiky a triky, jak uspět při lovu štik, okounů, candátů nebo sumců. Najdete zde i rady, jak vyhledat nejlepší místa na řekách nebo stojatých vodách. Třetí část se zabývá použitím jednotlivých druhů nástrah při rybolovu ve vztahu k jednotlivým typům vod. Dozvíte se zde, jak má správně pracovat streamer nebo kdy a jak používat povrchové nástrahy - jerkbaity.

Poslední část je věnována výbavě, která je při lovu dravců na umělé nástrahy velmi důležitá!

Věřím, že kniha potěší všechny milovníky jedné z nejkrásnějších rybolovných metod - přívlače a těm, kteří se tímto způsobem rybolovu dosud nezabývali, ukáže správnou cestu.

O autorovi:

Kolektiv autorů pod vedením Jürgena Haese redaktora časopisu FISCH & FANG.

A tady je Jürgenovo „vyznání": Přívlač pro mne má tu největší dynamiku, ať jde o způsob předložení nástrahy nebo o vše okolo. Hodinové pochody oblastmi severoholandských Poldrů mne dovedou nadchnout zrovna tak, jako dlouhé projížďky lodí po Bodden v Meklenbursku - Předním Pomořansku.

Miluji to, aktivně prochytávat vodu a zvyšovat své šance změnami místa a nástrah. Jako přívlačář mohu rychle a pružně reagovat na měnící se podmínky a použitím různých technik vyprovokovat záběr i během těžkých dnů.

Tady se k tomu přidá výzva, prezentovat nástrahu tak, aby nějakého dravce svedla k záběru. Je pouze na mě, jak svůdně pracuje moje nástraha. Musím jí vdechnout život a v nejpříznivějším případě budu odměněn tím pro mne nejkrásnějším zážitkem při přívlači: prožitkem tvrdého záběru od první vteřiny!

O poklad svých zkušeností se s vámi v této knize rád rozdělím. Při všech tricích a tipech, které následují, mějte na zřeteli moje doporučení: udržte si radost z chytání a ze zážitků v přírodě. Neberte rybaření jako výkonnostní sport a myslete na to, že dvě pravidla platí vždy: velké zaberou vždy tehdy, když s tím nebudete počítat. A ty největší zůstanou vždycky ve vodě!

Obsah:

Nástrahy & taktika
Stanoviště & taktika
Bedna s triky
Násobilka vybavení

 

ISBN       80-86248-16-X
Rozsah    84 bar. str.
Vazba      vázaná
Formát    215 x 285

S Kniha jak se loví umělými nástrahami zákazníci nejčastěji kupují