Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč

Kariéra

1. ASISTENT PRODEJE

Jste rybář? Cítíte se mezi rybářským vybavením jako ryba ve vodě?

Zvládáte komunikaci se zákazníky na jedničku?

Máte alespoň minimální zkušenosti z prodeje v obchodě a víte, jak to tam funguje?

Chcete nám nabídnout svou pracovitost a důslednost?

Pokud Vaše odpovědi byly pozitivní, těšíme se na Vás!

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků
  • práce na pokladně
  • doplňování zboží na prodejní ploše
  • chystání zboží v rámci manipulačního prostoru v zázemí prodejny
  • práce v interním informačním systému

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU
  • znalost rybářského vybavení (podmínkou)
  • aktivní rybář s přehledem (podmínkou)
  • zkušenosti na pozici asistenta prodeje (případně zaučíme)
  • řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
  • příjemné vystupování
  • nekonfliktní povaha :-)
  • schopnost učit se novým věcem
  • pečlivost
  • samostatnost
  • zodpovědnost

Nabízíme:

     Pracovní poměr na HPP, na dobu neurčitou
     Nadstandartní platové ohodnocení, možnost finančního růstu, pravidelné odměny dle odvedené práce,
  • 20 dnů dovolené, po roce možnost prodloužení na 25 dnů
  • odměny, možnost profesního i finančního růstu
  • příspěvky na stravování
  • pracovní rybářské výpravy
  • rybářské vybavení za zvýhodněné ceny
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové
  • práce v týmu plném rybářů
  • zázemí zavedené firmy, působící na trhu již od roku 2010

   životopis ( s fotem Vás a ryby) zasílejte na rybina.rybarskepotreby@gmail.com

2. SPECIALISTA SKLADOVÝCH OPERACÍ,

EXPEDICE INTERNETOVÉHO OBCHODU

Zvládáte práci na počítači na jedničku?

Máte alespoň minimální zkušenosti ze skladu a víte, jak to tam funguje?

  • kontrola dokumentů a skladových zásob
  • zodpovědnost za chod a organizaci skladu (příjem, uskladnění, vyskladňování zboží)
  • zpracování administrativy spojené s příjmem a výdejem zboží
  • komunikace s přepravci a kolegy

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU
  • znalolst rybářského vybavení (podmínkou)
  • zkušenosti na pozici specialisty skladu (případně zaučíme)
  • schopnost pracovat v MS Word a MS Excel

Nabízíme:

  • zázení zavedené firmy, působící na trhu již od roku 2010

    životopis ( s fotem Vás a ryby) zasílejte na rybina.rybarskepotreby@gmail.com

Proč nakupovat u nás
Heureka