Kategorie

Humminbird sonda 360 Imaging AS360SSI

Humminbird sonda 360 Imaging AS360SSI

Popis produktu Humminbird sonda 360 Imaging AS360SSI

Humminbird sonda 360 Imaging AS360SSI
Podobně jako sonary Side Imaging a Down Imaging nabízí nový sonar Humminbird 360 Imaging úžasné obrazy světa pod hladinou. Výjimečné je však pokrytí prostoru - v celém rozsahu 360° kolem vás! Ať již budete s lodí stát, nebo s ní budete pojíždět, stále budete mít přehled o charakteru dna, strukturách pod hladinou a zatopených objektech. Snadno odhalíte rizika pod hladinou či určíte výskyt ryb i jejich velikost. Speciální výsuvné zařízení 360 Imaging Transducer Deployment System instalované na zádi lodi umožní rychlé připojení sonarové sondy pomocí Ethernet konektoru k řídící jednotce sonaru Humminbird, které disponuje zobrazením Side Imaging. 

Sonda 360 Imaging je kompatibilní s modely sonarů ION, ONIX, 1198cx SI Combo, 998cx SI Combo, 898cx SI Combo a 798cx HD SI Combo, které jsou vybaveny Ethernet konektorem. Další modely sonarů s Ethernet konektorem jsou kompatibilní díky speciálnímu adaptéru. 

VYSUNUTÍ BEZ ROZRUCHU 

Vysunutí sonarové sondy 360 Imaging se provádí s využitím řídící sonarové jednotky Humminbird nebo ovládacích tlačítek na výsuvném rameni. Transducer Deployment System vysune sondu pod rovinu dna lodi či vrtule tak, aby bylo možné sledovat ničím nestíněný a nerušený obraz v celém rozsahu 360°. Před poškozením sondy systém hlídá bezpečnou hloubku, kterou lze nastavit do paměti. Vysouvání a zasouvání sondy probíhá tiše, takže nevyruší ani blízké nebo opatrné ryby.