Minn Kota Elektro Motor Endura Max 50 36"

MinnKota ENDURA MAX 50 36" - vylepšená verze osvědčeného motoru. Tento mode jel vybaven indikátorem stavu nabití baterie a nově i digitálním maximizerem Endura Max, díky němuž se doba použití motoru prodlužuje až o pětinásobek na jedno nabití. Změnu rychlosti lze nyní volit zcela plynule, dle aktuální potřeby. 

Popis produktu Minn Kota Elektro Motor Endura Max 50 36"

počet rychlostí vpřed / vzadvariabilní
počet rychlostí vpřed / vzadvariabilní
délka nohy motoru (cm)92
délka nohy motoru (cm)92
tah motoru (lbs)50
tah motoru (lbs)50
maximální napětí (V)12
maximální napětí (V)12
maximální napětí (Volt)12

MinnKota ENDURA MAX 50 36" - vylepšená verze osvědčeného motoru. 

Tento mode jel vybaven indikátorem stavu nabití baterie a nově i digitálním maximizerem Endura Max, díky němuž se doba použití motoru prodlužuje až o pětinásobek na jedno nabití. Změnu rychlosti lze nyní volit zcela plynule, dle aktuální potřeby. 

FUNKCE:

  • Držák s pákovým zámkem: Tento pevný 10polohový držák má rychloupínací zámek páky a vyztužený kompozitní materiál, který odolává ohýbání, deformaci a poškození UV zářením.
  • Telescoping Tiller: Získejte snadné, pohodlné a intuitivní ovládání vašeho trollového motoru pomocí šestipalcového teleskopického oje včetně konečného nastavení nastavení rychlosti vpřed a vzad.
  • Digital Maximizer ™: Trollové motory vybavené technologií Digital Maximizer ™ poskytují až 5krát delší dobu chodu na jedno nabití baterie. Tyto trollové motory s proměnlivou rychlostí vám umožňují vytočit přesnou rychlost a poskytují pouze tolik energie, kolik potřebujete, což pomáhá šetřit baterii na celý den rybaření.
  • Měřič baterie push-to-test: Stisknutím tlačítka na trolující hlavě motoru získáte okamžitý stav zbývající kapacity baterie.
  • Power Prop: U průměrů motoru 3-1 / 4 "poskytuje tato vrtule extra sílu k prosazení silnou vegetací. Zahrnuje kolík, matici a podložku.
  • Nezničitelná kompozitní hřídel - zaručená na celý život: Jádrem vašeho trollového motoru Minn Kota je nezničitelná kompozitní hřídel. Je to exkluzivní produkt Minn Kota a garantujeme jej po celý život.
  • Chladný, tichý výkon: Každá nižší jednotka Minn Kota běží chladně, aby prodloužila životnost trollového motoru, a zůstává zticha.

Uživatelský Manual zde

Průvodce Elektroinstalací Baterie Motoru zde