Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč
Novinka
Doprava zdarma

Mikbaits Boilie Fanatica 2.5kg Meteora 20mm

Nejúspěšnější kombinace nyní i jako trvanlivé boilie 20 a 24mm.  Celý popis
Výrobce:  Mikbaits
Dostupnost: 
Skladem
Doprava zdarma
Cena s DPH:
1 200 Kč
Cena po registraci:
1 140 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Nejúspěšnější kombinace nyní i jako trvanlivé boilie 20 a 24mm.

Zcela nová příchuť METEORA

Trvanlivé boilie

  • snadná skladovatelnost bez nutnosti mrazení
  • netvrdne a nevyčichává tak rychle jako mraženky
  • pomaleji se rozpadá, nepraská tak při házení vrhací tyčí

Fanatica je již mnoho let nesmírně úspěšné boilie. Mnoha rybářům přinesla osobní rekordy, ulovily se ní opakovaně ryby přes 20kg z českých a slovenských svazovek a přes 30kg z Francie. S příchutí Oliheň Black pepper Asa už v roce 2007 tahala obří kapry a sahala po vítězství na Liptovské Maře. V roce 2011 jsme k ní sestavili příchuť Losos Ráček Asa a byla to opravdu trefa do černého. Přineslo to doslova příval trofejních kaprů. Nyní Fanatica zažívá další historický okamžik. Bude mít svůj vlastní obal a navíc pouštíme do oběhu novou příchuť Koi, která během testování bořila vše, co jí stálo v cestě. Jedná se o velmi specifickou celoročně použitelnou příchuť, která má základ v rybině, ale najdete v ní i ovocné a kořeněné podtóny. Jen co jsme doladili finální verzi a pustili ji mezi spolupracovníky a stálé zákazníky, začaly se dít věci, které lze nejlépe pospat slovy: Fanatica Koi, šlape jako stroj!

Fanatica Koi

Zcela nová Fanatica Koi je boilie, s kterým se rozhodně nebudete nudit. Jedná se o velmi specifickou celoročně použitelnou příchuť, která má základ v rybině, ale najdete v ní i ovocné a kořeněné podtóny. Je určena především pro lov trofejních kaprů, ovšem zároveň přináší spousty záběrů. Při testování bořila vše, co jí stálo v cestě. Na českých svazových vodách přinesla spousty ryb přes 20kg. Mnoho z těch, kteří jí měli možnost otestovat, si na ní ulovilo životní rybu. Fanatica Koi nyní k dostání ve zcela nových 900g sáčcích, dále v 2,5kg a 10kg hranatých kbelících. Samozřejmě je k dispozici i obalovací těsto, booster a dip stejné příchutě, boilie v dipu v průměrech 16/20/24mm a 10mm pelety 1kg a 2,5kg kbelík.

Fanatica + Oliheň&Black pepper&Asa

Zřejmě nejselektivnější boilie z naší nabídky, zvlášť když ho necháte ještě vysušit. Každý rok má na svědomí obří ryby z Čech, Slovenska, Maďarska, Itálie či Francie. Volba číslo jedna, pokud jdete po opravdu velkých rybách.

Losos&Ráček&Asa Fanatica

Když jsem zkusil k lososovi přidat račí esenci, která se používá v Odyssey XXX, začalo to šlapat jako hodinky. Byl jsem mile překvapen, jak toto boilie chytá rychle a přitom velké ryby. Úspěšně jsme jej odzkoušeli na Orlíku, Labi, Králové atd.

Parametry
hmotnost1000 g
průměr20 mm
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka