Informace:
Telefonické objednávky:
602 224 048
Přihlásit se
0
0 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Nash Boilies Formula Banana cream 5kg 20mm

Výrobce:  NASH
Dostupnost: 
Skladem
Doprava zdarma
Cena s DPH:
779 Kč
Cena po registraci:
740 Kč
Při objednávce nad 1 Kč
Dárky k nákupu
Při objednávce od 699 Kč
doprava zdarma!
Po registraci
Ihned sleva 5%
Popis

Vynikající směs Formula s vysokým obsahem sacharidů, kterou vytvořila dvojice Kevin Nash a Gary Bayes pro masivní krmení a obrovské vodní plochy. Nyní je k dispozici ve třech nových příchutích. 

Formula je řešení pro masivní krmení a obrovské vody, vysoce efektivní mix za skvělé peníze ideální pro hromadný zákrm, kterým můžete zastavit přesouvající se kapry na velké vodě. 

Byla vyvinuta Kevinem Nashem a Gary Bayesem ještě v devadesátých letech. Směs je plná obilnin a je bohatá na sacharidy. Je tedy mnohem snadnější a levnější vyrobit než klasické směsi plné drahých proteinů. Takže není žádný problém s ní krmít velké kvanta, což je někdy nevyhnutnost na obrovských řekách a jezerech. 

Výsledky prokázaly, že kapři mají různé a rozdílné reakce na rozdílné krmení na každé jedné vodě. Proto můžete využít celou řadu Formula, která obsahuje všechny chutě od sladkého Fruit Twist, přes jemný a krémový Banana Cream až po pikantní a silný Tuna, Garlic and Black Pepper. V něm obsažený esenciální olej Black Pepper byl použit záměrně, jelikož pomáhá řešit problém otravných cejnů a zároveň je i léty prověřený atraktor na velké kapry.

K dispozici v 5 kg pytlích.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Proč nakupovat u nás
Heureka